Skocz do zawartości
Forum

Komplementy w łóżku


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mówicie jakieś komplementy lub inne wyrazy zachwytu podczas lub po upojnym seksie?
Ja byłem w głębokim szoku gdy moja pewna dziewczyna z którą kiedyś byłem (taka spokojna nieśmiała szara myszka -myślałem że do ślubu będę czakać zanim się jej dobiorę do majtek :) i właśnie ona podczas naszego 1 razu razem (ale mieliśmy już wcześniej doświadczenie z innymi) powiedziała po seksie do mnie "Jesteś wspaniały miałam kilku chłopaków przed tobą ale żaden mnie tak nie zerżnął jak ty skarbie. Zazdroszczę twoim byłym.

Bardzo to było miłe więc w nagrodę odwdzięczyłem się minetką :)

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka4

Wiesz gdyby do mnie moj chlopak powiedzial cos w tym stylu to nie wiedzialabym jak sie zachowac czy sie ucieszyc czy sie obrazic ale co kto woli my z chlopakiem nie mowimy sobie zadnych komplementow ale raczej nie chcialabym tego zmienic

Odnośnik do komentarza

My mówimy sobie, ale raczej na koniec, a w trakcie...w trakcie zazwyczaj "rozmawiamy" oczami, ewentualnie mówimy, że bardzo się kochamy lub mój luby mówi, że jestem wspaniała(ja jakoś w trakcie nie jestem w stanie dużo mówić:P)
a na koniec często się pyta jak było, co mnie czasami z lekka irytuje, bo chwilę wcześniej mruczałam itd z rozkoszy a po chwili takie pytanie... zazwyczaj z przekąsem mówię, że okropnie, przecież słyszałeś jak "narzekałam" w trakcie. i razem się śmiejemy;)

Odnośnik do komentarza

rzygać mi się chce jak czytam twoje posty, Kurczak. Wszystkie są o seksie, czy ty masz jakieś problemy z życiem seksualnym, że ciągle o tym trąbisz? Jesteś obrzydliwy, co nas interesuje twoja kolekcja wibratorów czy wygląd twoich kolczyków w penisie na tych obleśnych zdjęciach.
Potrzebny jest ci dobry lekarz.
Chyba że to wszystko to jakieś zmyślone historyjki z życia, bo raz piszesz, że masz żonę, raz, że dziewczynę a innym razem że jesteś w wolnym związku, zastanów się nad sobą. Tym nie imponujesz innym, a wręcz odrzucasz od siebie. Ty jesteś zdrowo porąbany.

Odnośnik do komentarza

Uraziłem cię biedactwo? No ja cię na siłę nie zapraszam na forum seks? Na forum seks piszę się o seksie czy ja coś poplątałem?
Nie piszę tu by tobie imponować bo i czemu? Nie wiem skąd tyle złości w tobie masz problemy w związku czy życiu kiepską pracę czy po prostu masz niską samoocenę by mnie obrażać na forum? Proponuję nie czytać takich postów kobiecino :)

Odnośnik do komentarza

Czyli jeśli kobieta mówi wulgaryzami w łóżku to jest gorsza od tej co szepcze słodkie słówka? To znaczy że seks powinien być delikatny a jeśli ktoś lubi ostro to nie ma szacunku do 2 osoby , albo traktuje ją instrumentalnie ? Haha nie każdy lubi po bożemu i w pozycji misjonarskiej szepcząc kocham cię kochanie moje :) Moja dziewczyna jest z ulicy ? Ja wiem że niektórzy czują się lepsi od innych ale to tylko o nich źle świadczy czemu nie znasz a oceniasz moje partnerki ???

Odnośnik do komentarza

poza tym czytajac to co piszesz, Twoje podejscie do pewnych spraw i to co robisz ze swoimi dziewczynami to niestety ale zdanie o Tobie mam, nie jest zbyt korzystne ale to moja opinia Ty nie musisz lubic mnie, bo na ogół nie lubi sie tych osob ktorzy wyrazaja krytyke w stosunku do nas samych takie odbijanie pileczki, to normalne mozesz sie odgryzc

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

sądzisz, że mam problemy w związku, bo brzydzę się tobą? A co ma piernik do wiatraka?
Tak, to jest forum seks i chyba tylko forum SEKS cię interesuje i ciągle zakładasz jakieś durne tematy z obleśnymi zdjęciami gołych penisow lub wibratorów, masz jakieś problemy ze sobą? Gorzej obleśnego faceta to w życiu nie spotkałam, ciagle częstujesz nas szczegołami z twojego życia intymnego jakby to było jakieś niezmiernie interesujące. Albo robisz to dlatego, żeby zobaczyć reakcję kobiet na twoje zboczone posty, a potem marszczysz freda przed monitorem. Fuj, jesteś oblechem.
I nie chodzi mi tu o to, że napisałeś o jakichś tekastach twojej kolejnej kobiety (swoją drogą chwalenie się takimi rzeczami świadczy o małym doświadczeniu w życiu łóżkowym hehe), ale o twoje podejście - wszystko sprowadzasz do seksu, wklejasz jakieś obleśne fotki, piszesz jakies świńskie rzeczy jakby kobieta byla tylko do kolekcji, niby masz swoją kobietę, a w domu trzymasz erotyczne pamiątki po innych... dla mnie to wszystko jest tak obrzydliwe, że chyba już bym wolała iść starszym schorowanym ludziom isć tyłki obcierać w domu starców niż nawiązywać kontakty z kimś takim jak ty - to tak apropo twojej laski (gdybym była na jej miejscu)

Odnośnik do komentarza

Co w tym złego zacytuje twoej słowa "chyba już bym wolała iść starszym schorowanym ludziom isć tyłki obcierać w domu starców" sama też będziesz kiedyś stara !! A wcześniej twoi rodzice! poza tym nie "obcierać" jakiś ludowy slang? Tylko jeśli już podcierać. Ja podziwiam ludzi którzy potrafią opiekować się starszymi i schorowanymi ludźmi. Rozumiem że dla ciebie to obleśne. Szkoda mi ciebie - poważnie.

Odnośnik do komentarza

a mnie sie wydaje ze kurczak duzo mowi malo robi, moze nikogo nie ma a wibratory to jedyny jego towarzysz - nie wiadomo, przechwalki na forum, foty itd., moze to tylko gra? w necie jestes anonimowym uzytkownikiem mozesz byc kim chcesz, czesto jest tak ze ci co najwiecej krzycza na forum w rzeczywistosci sa cisi i grzeczni i niczego ciekawego nie doswiadczyli, nie mowie ze tak jest ale Twoje przechwalki nie brzmia wiarygodnie

Odnośnik do komentarza

nie chodziło mi o opiekę tylko o podcieranie tyłka, co do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy więc nie odwracaj kota ogonem. I nie jestem święta, ale po prostu już mam cię dosyć i twoich przechwałkowych postów internetowego erotomana. Brzydzi mnie to. Nie wiem jak można być z kimś takim ;p

Odnośnik do komentarza

i nie, nie zdenerwowałam się, bo w przeciwieństwie do ciebie moją fascynacją nie jest internetowe życie, przeżywanie internetowych sprzeczek, uniesien itp. Wyjdź ze świata swoich fantazji, Kurczak. Ja mam ważniejsze rzeczy na glowie niż przejmowanie się jakimś erotomanem

Odnośnik do komentarza

No ale jeśli nie jest twoją fascynacją internetowe życie a real to po co piszesz i rostrząsasz? Nie rozumiem czegoś :)
Poza tym cóż tobie szkodzi że ja jestem jak to określasz zacytuje:

"rzygać mi się chce jak czytam twoje posty"
"Jesteś obrzydliwy"
"Potrzebny jest ci dobry lekarz"
"Ty jesteś zdrowo porąbany"
"ciągle zakładasz jakieś durne tematy z obleśnymi zdjęciam"
"żeby zobaczyć reakcję kobiet na twoje zboczone posty, a potem marszczysz freda przed monitorem. Fuj, jesteś oblechem"
"wklejasz jakieś obleśne fotki, piszesz jakies świńskie rzeczy "

Co ci szkodzi że jestem zboczonym, obleśnym, erotomanem?
Czy ja mam pretensję że jesteś gąską wchodzącą na forum seks i piszesz mi bym nie marszczył freda przed monitorem ?
Ja nikogo nie obrażam nikomu nie ubliżam ale to ja jestem tym złym a ty gąską jesteś kulturalną pipką która jest zniesmaczona.
Zgłoś mnie do moderatora jak jestem taki potwór to mnie usunie z forum i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza

napisałam o tym, bo jak każdy człowiek czasami muszę zareagować widząc różne sytuacje, co jest całkowicie normalne. A ty potrafisz tylko odwracać kota ogonem.
Chyba wszyscy już tu zauważyli, że ciągle piszesz tylko o jednym i zachowujesz się jak niewyżyty seksualnie nastolatek. Poczytaj czasami swoje posty i zobaczysz dlaczego musiałam to napisać.
Wcale nie twierdzę, że jestem kulturalna, bo czasami nie jestem i się tego nie wstydzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...