Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po przeniesieniu na palcach plemników


Rekomendowane odpowiedzi

4 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting. najpierw to ja zajęłam się nim, po wszystkim poszedł pod prysznic. nie dotykał nic rękami, aż do momentu mycia się, jednak i to robił lewą ręką jak twierdzi. po około 4 godzinach role się odwróciły. moje pytanie brzmi, czy jest jakakolwiek możliwość, że doszło do zapłodnienia? sprawdzałam w kalendarzyku miałam dni niepłodne, jednak do końca nie ufam elektronice. czytałam wiele tematów na temat żywotności plemników poza organizmem jednak zdania na ten temat są podzielone. bardzo się stresuję, jestem po długiej podróży, zostało mi 6 dni do okresu. już sama nie wiem czy mam jakieś objawy czy to po prostu stres. (temp.36,8 i chwilowe klucie w jajniku).

bardzo proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Serdecznie,

Możesz spać spokojnie, przy rozsądnie uprawianym pettingu, zajście w ciąże jest teoretycznie niemożliwe. Poza dwoma wyjątkami: zaaplikowaniem nasienia do pochwy za pomocą palców i bezpośredni wytrysk na zewnętrzne narządy płciowe kobiety.
Twój partner musiałby mieć raczej nasienie na palcach i włożyć Ci je bezpośrednio do pochwy po wytrysku.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, powinnaś skonsultować się lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...