Skocz do zawartości
Forum

Plamienie implantacyjne


Gość magdalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalia

Witam, 1 maja odbyłam stosunek przerywany bez dodatkowego zabezpieczenia. Jeśli chodzi o długość mojego cyklu to sa one bardzo różne w lutym 37 dni, w marcu 27 dni a w kwietniu już 38- dniowy cykl. Dokładnie 11 maja dostałam plamienia przez pierwsze dwa dni (krwawienie- czerwone) było umiarkowanie obfite w trzecim dniu w ogóle się zatrzymało a do teraz mam raz skąpe plamienia raz koloru czerwonego raz brązowego (brunatnego) konsystencja śluzu. Czy może to być plamienie implantacyjne? Początkowo myślałam że jest krwawienie miesiączkowe ale teraz zaczęłam mieć co do tego wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość rudakostka

Ja tez mam podobny problem, wystepuje u mnie cos na wzór plamienia implantacyjnego. W piatek mam dostac okres, a od ok zeszłego piatku zauwazyłam brudna od ciemej kwi bielizne, oczywiscie zaczełam chodzić z wkładka. Dzis krwawienie ustało (nie było obfite wiec wiem ze nie miesiaczka) zrobilam test- wyszedł negatywny. Czy mozliwe jest to ze wykonalam go za wczesnie? Dodam ze w marcu tego roku mialam problemy zdrowotne i usuwano mi torbiel z jajnika laparoskopowo. Czy to moze byc przyczyna krwawień czy też jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

może być to ciąża, ale nie hestem ginekologiem żeby powiedzieć na pewno wiarygodny wynik, bo bez badania nic nie można powiedzieć! musisz lub zrobić jeszcze raz test lub skonsultować się z ginekologiem

Odnośnik do komentarza
Gość rudakostka

Kurcze teraz to wszystko się skomplikowało ponieważ dostałam obfitego krwawienia, takiego jak w czasie okresu. Z tym ze z moich obliczeń wynika ze okres przypada mi dopiero na pierwszego czerwca. Ja już nie wiem co sie dzieje. Czy to wyklucza ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość magdalia

Ja właśnie zrobiłam ponownie test ciążowy i wynik jest znów negatywny. Ja myślę że nie powinnaś się przejmować. Tylko idź do lekarza ja już się umówiłam na wizytę. To pewnie infekcja może jakaś grzybica albo równie dobrze nadżerka przecież ona też może krwawić i to dosyć obficie. Głowa do góry nie przejmuj się. Zapisz się do ginekologa i oczywiście powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Z Pani opisu wynika, że występują u Pani nieregularne miesiączki. Myślę, że to krwawienie nie miało związku z krwawieniem implantacyjnym, tym bardziej, że test wyszedł negatywny.
Małe krwawienia w okresie okołoowulacyjnym mogą nie być czymś groźnym. Często jednak są objawem poważnych schorzeń m.in.:
chorób przenoszonych drogą płciową, schorzeń tarczycy, zaburzeń hormonalnych i innych.
Rzadkie i nieregularne miesiączki występujące co 35 dni i rzadziej nazywane są w jez. łacińskim oligomenorrhoea.
Zapraszam do przeczytania przyczyn Oligomenorrhoea.
Myślę, że powinna Pani udać się z tym problemem do ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

1.04 zaczęła mi się miesiączka, która trwała do 5.04(cykle mam 28 dniowe /- 2 dni) 10.04 doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia. 12.04 wystąpiło u mnie krwawienie podobne do miesiączki, choć nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy tak szybko mogło wystąpić krwawienie implantacyjne czy jest tot tylko krwawienie owulacyjne? A może było ono spowodowane tym, że miałam ostatnio bardzo stresujący tydzień?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...