Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi w okolicy sutka u nastolatki


Gość sa...97

Rekomendowane odpowiedzi

mam 15 lat od dwuch dni boli mnie pierś w okolicy sutka , byłam już u lekarza ,ale tego mojego w przychodni , powiedziano mi tam że mam iść do ginekologa ,ale boje sie poniewarz współżyłam sezsualnie z moim chłopakiem , kiedy mama sie dowie ... nie wiem co mi zrobi ;( . jak moge zapobiec temu bólowi ? w nocy obudziłam się z płaczem tak bolało , a czy to może być tłuszczak czy jakos tak ?

Odnośnik do komentarza

to może być tłuszczak może być takze stan zapalny sutka, jesli naciskasz sutka i jest wydzielina to koniecznie musisz isc do ginekologa bo to bardzo powazna sprawa i moze miec powazne konsekwencje zdrowotne. Musisz isc do ginekologa i wykonac USG sutka. Jesli mama sie dowie ze nie jestes dziewica - trudno, jestes za mloda na wspolzycie seksualne jesli sie na nie zdecydowalas powinnas brac pod uwage to ze kiedys to moze wyjsc na jaw

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedziec co to moze byc, ale na pewno powinnas sie udac do lekarza/ Bo jesli stan twojego zdrowia sie pogorszy to mama i tak sie dowie, takze mysle ze lepiej bedzie jesli sama jej o tym powiesz. Niestety ale musimy odpowiadac za to co robimy.

Odnośnik do komentarza

PawiePiórko - może powiedzieć prawnemu opiekunowi jeśli dziewczyna nie jest pełnoletnia. Jednak skoro do lekarza idzie ze zmianami sutka, to nie będzie badana TAM tylko jej piersi będą badanie więc nie wiem co to ma do rzeczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...