Skocz do zawartości
Forum

Brunatny i skąpy okres po stosunku przerywanym a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na forum jestem nowa. Oto moja historia: dn.12.04 doszło między mną a moim facetem do zbliżenia. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Wycofał sie w ostatniej chwili po czym miał wytrysk.Na drugi dzień-czyli prawidłowo-dostałam miesiączki,więc dzień poprzedni powinien być dniem niepłodnym. Mimo to boję się,że mogę być w ciąży:/ kolejnego okresu dostałam 2 dni przed terminem...co mnie nie pokoi to,to że jest bardzo skąpy,brunatny(same skrzepy)do tego wgl.nie boli mnie brzuch(jak nigdy!z reguły jest bolesny,obfity i trwa ok.6dni).Trochę czytałam o objawach ciąży ale nie zauważam u siebie nic niepokojącego...żadnych obolałych piersi(ich wygląd sie nie zmienił),żadnego wachania nastrojów,nudności,wymiotów,zawrotów głowy itp.
Napiszcie co o tym myślicie. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość Annajoannaanna

Witam dnia 18 lutego odbył się stosunek przerywany . Ostatnią miesiączkę miałam 2-6 lutego następna pojawiła się 4-7 marca ale była bardzo dziwna miałam bule ale tylko wieczorem i rano przez 2 dni . Zazwyczaj mam obfite miesiączki zużywam 1,5 opakowania podpasek a miesiaczka w marcu pojawiła sie plamieniem brazowym potem była jak by krew zmieszana ze sluzem i było tego mało.czy to może byc jednak ciąża czy co innego ? Mam nie reguralne cykle wachaja się od 28 do 31 dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...