Skocz do zawartości
Forum

Brak wyczucia siły w rękach


Gość ma...88

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie moj chlopak twierdzi ze nie ma czucia w rekach chodzi mi o to ze nie czuje np.z jaka sila cos podnosi czy nawet mnie dotyka czasem zlapie mnie za mocno i twierdzi ze tego nie czuje rowniez jak sie kochamy to mowi ze nic nie czuje tylko jak ma orgazm to czuje nie wiem co mam robiec i przedewszystkim jak mam mu pomoc dlatego prosze was o pomoc co mam zrobic bardzo prosze o odpowiec Majka

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Ciebie objawy są dość mało precyzyjne i mało charakterystyczne. Zdecydowanie objawy te są jednak dość niepokojące. By to jednak rozwikłać warto byłoby się skonsultować ze specjalistą neurologiem. Dobrze zebrany wywiad, dokładne badanie fizykalne oraz ewentualna ocena badań dodatkowych pozwolą odpowiedzieć na pytanie co się dzieje i jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

może trzeba będzie zrobić tomografię i rezonans aby zobaczyć czy np nie doszło do jakiś uszkodzeń nerwów albo czegoś podobnego. Na pewno nie czekajcie tylko jak najszybciej skontaktujcie się z lekarzem neurologiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...