Skocz do zawartości
Forum

Brzuch jak balon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 19 lat .
Mógłby ktoś pomóc ? Coś doradzić ?
Za niedługo wyjeżdżam nad morze i chciałabym normalnie wyglądać , niestety jak co kolwiek zjem zaraz brzuch mam jak ,,piłeczka,, . Wygląda to strasznie ;/ i czuję się przez to gruba , mimo że waże normalnie ,dobrze do wzrostu . Musiałabym chyba nic nie jeść ,żeby ten brzuch normlanie wyglądał, bo rano jest płaski . Osttanio nie miałam apetytu przez 2 dni mało
co jadłam i brzuch cały czas płaski . Więcej zjem i efekt znów ,,brzuch jak w ciąży ,, .

Odnośnik do komentarza

Od kilku miesięcy mój brzuch jest wydęty. Jak balonik. Zawsze miałam płaski brzuch, a rano aż wklęsły, teraz rano mam w miarę płaski, a z biegiem dnia robi się zwykły balon. Miesiączkuję regularnie. Nic mnie nie boli, nie zauważyłam żadnych innych objawów. Po prostu bardzo źle się czuję (psychicznie) przez tak diametralną zmianę w moim wyglądzie. Jakiś rok temu miałam USG dopochwowe, ginekolog powiedział, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, również badania krwi były w normie. Nie wiem co się wydarzyło, czy to jest coś poważnego, czy zwykłe wzdęcia, ale szukam pomocy. Idąc do lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na kolonoskopię, czego chciałabym raczej uniknąć z wiadomych względów. Zwłaszcza, że odczuwam jedynie dyskomfort w związku z wystającym brzuchem.
Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Nie istnieją sztuczki pozwalające zbudować twardy, dobrze wyrzeźbiony brzuch. Magia polega na determinacji (10 trików motywacyjnych) i poświęceniu się efektywnemu treningowi oraz stosowaniu odpowiedniego planu żywieniowego . Jeśli nigdy nie brałeś udziału w specjalnym treningu na mięśnie brzucha, zastosuj program i sprawdź czy faktycznie przynosi rezultaty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...