Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku z prezerwatywą


Gość sl...44

Rekomendowane odpowiedzi

w czerwcu skoncze 16 lat i tydzien temu w sobote 24, uprawialam seks z chlopakiem oczywiscie z prezerwatywa. i boimy sie oby dwoje czy moge byc w ciazy, jak myslisz? 1 marca dostalam okres a 8 mi sie skonczyl i czy ten 24 byl dniem nieplodnym czy plodnym? okres powinnam chyba dzisiaj dostac ale jeszcze nie dostalam i strasznie sie tym denerwuje.. :(

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Piszę do Pani z nieco dziwnym pytaniem ale sama juz nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Mam 16 lat i dość często współżyję z chłopakiem. Jednak zawsze stosujemy zabezpieczenie jakim są prezerwatywy i kontrolujemy mój okres owulacyjny. Teraz jednak okres spóźnia mi się już trzeci dzień. Jakie może być prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku ? Dodam że zazwyczaj miałam regularne miesiączki, ale czasem zdarzały się opóźnienia np. jednego dnia... Teraz jednak strasznie przejęłam się tą całą sytuacją i nie wiem czy mój stres także niekorzystnie wpłynie na miesiączkę ?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

klopotliwa_ania
Współżyłam z moim chłopakiem. Miał on prezerwatywę oraz nie doszło do wytrysku (starał sie by to sie nie stało we mnie) czy przez to jest znikome że jestem w ciąży ? moje miesiączki nie są regularne ale stwierdziłam że mam dni bezpłodne bo śluz był suchy i nie ciągnący sie .. czy mam racje ?

Witam!
Jeśli antykoncepcja nie zawiodła oraz nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy to ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...