Skocz do zawartości
Forum

Jak przesunąć miesiączkę o 2 dni do przodu?


Gość da...10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miesiaczkowna

Witam, w przyszłym miesiącu w dniu wesela mam dostać okres, w październiku mam kolejne wesele i wtedy również wypada na dzień ślubu.
Chciałabym przesunąć go tabletkami Yasminelle, chciałabym zacząć brać od 17 dnia cyklu,żeby przesunąć go tak,żeby od razu w październiku nie było nie pewności,że coś mi zepsuje wesele brata.
Proszę mi powiedzieć, czy to jakoś inaczej nie wpłynie na organizm,że będę brała dopiero od 17 dnia cyklu ? Dodam,że nie biorę tabletek regularnie, chciałabym tylko wtedy,żeby przesunąć. Jak zacznę zażywać będę na wakacjach w Hiszpanii, czy mogą upały jakoś wpłynąć na zażywanie antykoncepcji ? Gdzieś słyszałam,że przy niektórych lekach nie powinno się przebywać na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Gość klauditta

doradźcie mi... jak opóźnić albo przesunąć okres np. o tydzień?? :) znacie jakieś sposoby... bo mam wycieczkę i sami wiecie... pomóżcie. :) a nie chcę używać tabletek.... :)czy przedawkowanie witaminy C pomoże opóźnić miesiączkę, albo chociaż ją zmniejszyć?

Odnośnik do komentarza

~klauditta
doradźcie mi... jak opóźnić albo przesunąć okres np. o tydzień?? :) znacie jakieś sposoby... bo mam wycieczkę i sami wiecie... pomóżcie. :) a nie chcę używać tabletek.... :)czy przedawkowanie witaminy C pomoże opóźnić miesiączkę, albo chociaż ją zmniejszyć?

Witam!
Jedyną skuteczną metodą na przesunięcie krwawienia jest zastosowanie antykoncepcji hormonalnej. Stosowanie dużych dawek witaminy C może skutkować wystąpieniem powikłań. "Domowe sposoby" na opóźnienie miesiączki mogą okazać się nieskuteczne.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam pytanie dotyczące terminu okresu. Za miesiąc lecę z moim chłopakiem do Londynu na 10 dni. W tym czasie mam dostać miesiączkę. Nie ukrywam, że będzie to uciążliwe. Przy okazji jest to wyjazd z okazji naszej rocznicy...
Czy jest jakiś sposób aby przesunąć termin okresu - przyspieszyć albo opóźnić?
Nie używam tabletek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...