Skocz do zawartości
Forum

Jak się ubrać na wesele?


Gość guguśś

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu moja siostra wychodzi za mąż. I tu pojawia się problem - sukienka!! ;(
Wesele będzie 2 dniowe więc zastanawiam się czy powinnam mieć 2 sukienki na wesele i na poprawiny czy jedną?
Noszę rozmiar 42/44 więc czym się kierować w wyborze sukienek? Czy mogą być ramiączka cieniutkie czy raczej coś szerszego? To pierwsze wesele w naszej rodzinie a najwiekszy problem to to, ze bede robiła za starszą więc muszę wyglądać naprawdę ładnie. Chciałabym coś skromnego, prostego ale eleganckiego. Czy możecie mi coś doradzić, np. krój jaki powinnam wybrać? myślałam nad kolorem szarym lub beżowym co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

na pewno 2 sukienki by wypadalo miec pierwsza moze byc bardziej balowa i troche szalona na 2 dzien mysle ze skromniejsza najlepiej jednak ramiaczka troche grubsza ladniej Ci biust beda trzymaly no i do kosciola na pewno cos na ramiona , unikaj falbanek spodnica do kolana, kolory wybralas ladne moga byc byle nie za jasne zeby nie robic konkurencji pannie młodej :)

Odnośnik do komentarza

moze podpytaj panne mloda jakby Cie widziala wg mnie mozesz miec jasna sukienke lepsza taka prosta niz za duzo ozdob zebys nie rzucala sie za bardzo w oczy masz wygladac elegancko ale nie zaslaniac panny mlodej, pamietaj o wygodnych butach na obcasie i ladnej fyzurze sukienka prosta i luzna moze miec ladny akcent na gornym szwie przy dekolcie a dol gladki

Odnośnik do komentarza

kochana, jeśli to jest dwudniowe to fajnei by było mieć dwie sukienki, ale jeśli Cię nie stać, to może być jedna w której będziesz się czuła dobrze i oficjalnie i do zabawy. Ja osobiście zdecydowałabym się na jedną, nie ze wzgledu na koszta tylko po prostu nie lubie takich przebieranek i wziełabym jedną ktora bedzie pasowała do wszystkiego,ale to tylko mój wybór.
Możesz sobie ubrać jakiś ładny wiosenny kolor, ale przede wszystkim musisz wiedzieć w czym idzie do ślubu siostra. Jeśli idzie bardziej na skromniej, to wiadomo że nie możesz wyjść w sukni z kołem o kolorze rażąco pomarańczowym, bo siostra zginie w tłoku za Tobą. Ale naprzykład pomarańczowa garsonka w takim wypadku może być. Musisz poszukać złotego środka. Ja miałam taką suknię na swoim ślubie:

http://www.thebridalshop.com/justinalexanderbridal/8467.htm

moja świadkowa była na kremowo, a mamy były jedna na rażąco czerwono- sukienka do kolan, a druga na rażąco zielono- coś ala garsonka. Wyglądałyśmy wszystkie pięknie, I nikt nikogo nie przyćmił ani nic, nawet troche dziwne to było bo wszyscy znajomi i rodzina nie chcieli nikogo "przyćmić" i się dziewczyny poubierały na jakieś kolory granatowy-szary-brązowy i bez powodu. :)

Odnośnik do komentarza

trochę nie mój styl ale na pewno ładnie wyglądałaś.Moim zdaniem jednak na ślub nie powinno się zakładać rażących kolorów. Byłam kiedyś na jednym gdzie siostra panny młodej nałożyła wściekło różową sukienkę i wyglądała fatalnie bo tak sie rzucała w oczy że panna młoda wyglądała przy niej blado. Ale z drugiej strony ubieranie brązowych, granatowych czy czarnych sukienek( choć sama najczęściej chodzę w czarnych:P) to przesada. Jak ma się taką sukienkę to warto jakoś rozweselić dodatkami.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

ja na wesele przychodzę różnie ubrana ale nigdy w krzykliwych kolorach. Moim zdaniem to po prostu nie wypada, ja rozumiem, róże, beże, niebieskość czy zielenie , nawet żółty, ale czy naprawde to muszą być te najbardziej intensywne barwy.?

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem trzeba wybrać sukienkę, która będzie mogła służyć takie na inne okazje, albo nawet na co dzień. Strój na wesele na pewno musi być nieco bardziej elegancki, jak preferuję modele sukienek z długim rękawem, nawet jak jest ciepło. Można sobie poczytać więcej na ten temat na stronie https://wroclawfashionoutlet.com/aktualnosci-i-trendy/jak-dobrac-stroj-na-wesele-2021

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...