Skocz do zawartości
Forum

Leki przy grzybicy


Gość lesli

Rekomendowane odpowiedzi

witam
w poniedzialem bralam gynoxin jest to tabletka dopochwowa ktora dziala przez tydzien, biore rowniez flumycon doustnie jedna dziennie przez tydzien teraz w nowym tyg znow biore gynoxin i flumycon z tym ze flumycon raz na tyzien teraz.
1 moje pytanie w poniedzialek powinnam dostac okres ale ost mam nieregularny i nie wiem czy brac gynoxin czy przeczekac(moze mi sie spoznic tydzien)
2 oraz chcialam zapytac kiedy powinnac zaczac brac lacibios femine po tej glolulce dopochwowej czy po flumyconie za 7 tyg ???

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy ma Pani stałego partnera??Czy nie odczuwa jakiś niepokojących dolegliwości??Bo jeżeli tak to dobrze, żeby leczył się razem z Panią i żebyście powstrzymali się od współżycia na okres leczenia.

1.Myślę, że powinnaś brać gynoxin do czasu pojawienia się krwawienia i dokończyć leczenie po jego zakończeniu. Oczywiście możesz brać globulki w trakcie menstruacji, ale w wyniku krwawienia i złuszczania nabłonka, skuteczność będzie niewielka. Wiele producentów pisze na swoich ulotkach, że należy wtedy przerwać kurację.

2. Możesz już zacząć teraz brać. Lek ten działa wspomagająco w stanach przebiegających z zaburzeniem mikroflory pochwy. W okresie stosowania antybiotyków, leków przeciwgrzybiczych, leków przeciwrzęsistkowych, preparat należy przyjmować na 1 godzinę przed lub 3 godziny po przyjęciu leku i kontynuować jego stosowanie jeszcze 7-10 dni terapii po zakończeniu leczenia.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Nie mam stałego partnera właściwie to nigdy nie miałam żadnego partnera a te świństwo i tak mam.
Właściwie nie bede mogla przerwać kuracji bo gynoxinu zostala mi ostatnia tabletka wiec po okresie nie bede mogla kontynuowac kuracji z ta globulką dlatego wlasnie sie zastanawiałam czy ryzykować i przyjac ja teraz czy czekac, bo wiem ze w czasie okresu takie globulki nie działają prawie

Odnośnik do komentarza

ale lacibios jest lepszy niz te wszystkie jogurty - bez porownania wiec znacznie lepiej brac. ja zawsze od poczatku biore leczenia. i jw tez twierdze ze powinnas zaczac stosowac globulki i najwyzej zrobic przerew na krwawienie jakby co :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...