Skocz do zawartości
Forum

Kłótnie i napady furii partnera


Gość do...ch

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM .MAM PROBLEM Z PARTERM OSTATNIO COS SIE ZMIENIŁO W NASZYM ZYCIU ON MA NAPADY FURI JA TO TAK NAZYWAM DLACZEGO BO TRZEPIA SIE O BYLE CO A OSTATNIO TO NAWET TELEFONEM RZUCIŁ O PODŁOGE MAM DOSC CIAGLE AWANTURY I KŁOTNIE NIE PIJE I JESZE NIE BIJE ALE WPADA W TAKI SZAŁ ZE NAWET PIES SIE BOI POSZEDŁ RAZ DO PSYCHIATRY PO NAMOWIE ALE NIE POWIEDZIAŁ PRAWDY JEST PRACOWITY ALE TAK DALEJ NIE MOZE BYC I JESZE DO TEGO WYZYWA OD NAJGORSZYCH MAM DWOJE DZIECI ONE SIE JUZ BOJA MAMY GO SŁUCHAC I NIE BEDZIEMY ROBIC Z NIEGO PANTOFLARZA TO SIE NIE DA TAK RZYC TYLKO PŁACZ POROSTU NIE PANUJE NAD SOBA A PO GODZINIE PRZEPRASZA ZE ZLE ZROBIŁ PROSZE O POMOC ZA MIESIAC MA DO LEKARZA CZY MAM JECHAC I POIEDZIEC CAŁA PRAWDE POZDRAWIAM I DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza

Musisz powiedzieć mu, że jego zachowanie możliwe, że wynika z choroby, z jakiegoś zaburzenia psychicznego, np. nerwicy, wpada w furię, ma jakieś ataki itp. Teraz Was nie bije, ale krzywdzi Was psychicznie a z czasem może zacząć bić. Zacznie bić psa, potem dzieci i Ciebie. Już teraz musisz to powstrzymac. Musisz mu powiedziec wprost, że albo rozpocznie psychoterapię i zacznie przyjmowac leki na uspokojenie, które prawdopodobnie dostanie od lekarza, albo po prostu odejdziesz od niego. Brutalne, ale niestety musisz być konsekwentna bo nie da się tak żyć będąc zestresowaną i obawiając się czy dzisiaj uderzy czy nie. Kiedy będzie spokojny musisz mu powiedziec, że musi rozpocząć leczenie i musi szczerze opisać to co czuje gdy wpada w furię. Jeśli tego nie zrobi - odejdź dla dobra siebie, swoich dzieci i psa. On potrzebuje pomocy, jesli sam dobrowolnie nie chce z niej skorzystać i nie próbuje się leczyć, to może gdy Was straci zrozumie, że nie warto przez chorobę tracić osób, które się kocha. Wiem, że to trudna decyzja ale musisz myśleć o swojej rodzinie, on jest dorosły i musi zrozumieć, że potrzebuje pomocy psychiatry!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Takie napady furii mogą być spowodowane zaburzeniem psychicznym, ale także stresem. Napisałaś, że partner dużo pracuje, być może ma jakieś problemy w pracy. Oczywiście nie usprawiedliwia to jego zachowania w stosunku do Ciebie i do dzieci.
Powinnaś mu uzmysłowić, że gniew i agresja mają destrukcyjny wpływ nie tylko na Ciebie i na dzieci, ale także na Wasz związek i że pomimo Twoich próśb i nalegań nie dąży do zmiany. Powinnaś także namówić go na wizytę u specjalisty.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość dlaczego pani

ekspert nie powie kobiecie, że są też dobrzy faceci, czemu próbuje łatać coś co jest złe ?
jak facet ma napady agresji, to kobieta powinna mu dać kopa w dupe (i znaleźć innego od razu)
jak facet chleje, bije - to takiego faceta trzeba wywalić na śmietnik a nie próbować leczyć, pomagać,
wrzody się wycina , raka sie wycina a nie głaszcze

Odnośnik do komentarza
Gość jakoś dziwnym

trafem jedni popełniają 100 błędów a inni 0
jakoś dziwnym trafem jedni ćpają i chleją bo bez chemii nie umieją się bawić a inni umieją,
tłumaczenie, że każdy popełnia błędy jest żałosne, bo są ludzie co kradną i są ludzie co np. nie przechodzą na czerwonym a w szkole nie ściągali,
nie każdy, nie każdy , są tacy co notorycznie "popełniają błędy" w czasie jak inni mają w sobie wewnętrznego skutecznego strażnika moralności co nie popełnia

Odnośnik do komentarza
Gość każdemu szansa

z tego co ja widze, to szanse dostają głównie żule, żulom sie daje szanse, piątą, szóstą, dziesiątą, a są ludzie co nie piją, nie palą, nie są agresywni wobec ukochanych, czemu im szansy sie nie daje , tylko żulom i agresorom,

Odnośnik do komentarza

facet weź Ty idź do psychologa lub psychiatry bo rozbijasz ludziom dyskusje nic nie wnosząc i wylewajac swoj zal jaki jestes beznadziejny i niedoceniany a inni mniej wartosciowi wg Ciebie tak, wez zapisz sie na terapie bo po prostu przeszkadzasz i jestes problemowy tyle ode mnie, a teraz czekam az sobie ulzysz i mnie zjedziesz jaka jestem glupia i niedojrzala bo tylko tyle potrafisz na forum jestes cwany i przemadrzaly a w realu pewnie biedny chłopczyk ktory czuje sie odrzucony, no prosze dawaj wylej z siebie swoja nienawisc i zjedz mnie, ulzyj sobie

Odnośnik do komentarza
Gość brak mózgu

i logiki, w necie pełno jest o problemie tkwienia w toksycznym związku, zamiast go skończyć, kończy taki związek zazwyczaj facet co znajduje sobie nową ofiarę,
http://www.figa.pl/Dlaczego-kobiety-tkwia-w-toksycznych-zwiazkach-a127
tego jest pelno, to tylko dowód braku mózgu a nadmiernej roli hormonów,
facetów co biją, piją, powinnyście wywalać z życia a nie próbować naprawiać i oddawać młodość im, bo oni zamienią wasze życie w piekło a potem w wieku 40 jak odejdą do młodszej to was już nikt nie zechce a przy okazji zniszczycie życie swoim dzieciom przez waszą głupią nielogiczną "miłość" (na którą to miłość tacy faceci nie zasługują),
problem to wasza niezdolność do logicznego myślenia długoplanowego, osoby co biją i piją się powinno rzucać , takie myślenie jak powyżej tylko wzmaga patologie a ta kobieta co zaczęła topic to tylko swoim dzieciom piekło funduje, znienawidzą ją za to jak dorosną, a jeśli on jest głupia, to nawet nie zrozumie czemu , jeśli ma resztki mózgu to znajdzie sobie faceta wolnego, nie pijącego, nie agresywnego, co da miłość a nie agresje, chyba, że jest kretynką masochistką co bez agresji i krzywdzenia żyć nie umie, szkoda, że marnuje życie dzieciom , które od dziecka znają tylko agresje i krzyki ojca a nie miłość, spacery, wycieczki i ciepło domowe, ale jak widać żule i agresorzy znajdują najwięcej obrońców wśród kobiet

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...