Skocz do zawartości
Forum

Najśmieszniejsze wydarzenia z czasów szkolnych


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj spotkałam się z koleżanką z podstawówki. Jak sobie przypomniałyśmy historie sprzed lat to chicholiłysmy się cały wieczór. A Wy co wspominacie?
Przyznawać się jakimi łobuzami byliście lub nadal jesteście!
O czym nigdy nie powiecie swoim dzieciom w obawie przed tym, że to powtórzą?
Hm..
ja wsadziłam za obraz nad biurkiem nauczycielki plakat nagiego modela :D
lałam się wodą po korytarzu przed wielkanocą az musiałam potem myc podłoge :D
ogolnie dobrze sie trzymalam z chlopakami wiec zawsze wspolnie nam sie obrywało
wfisci mysleli ze mam adhd, a na matmie tak sie wiercilam ze pan mi kazal mi ubierac choinke :P

a Wy czym się "pochwalicie" ? :D

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

kiedyś na basenie udawałam razem z koleżankami topielca. to znaczy położyłam się na brzuchu na wodzie i tak sobie dryfowałam. zobaczył to mój wf i się tak przestraszył że skoczył do wody chcąc mnie ratować. Potem jak już się okazało że nie utonęłam to dostała uwagę do dziennika i do zeszytu że ,,... na lekcji pływania udaje topielca..."

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

uuuuuuuuu współczuje bo to musiało boleć.
U mnie to było w szkole muzycznej jak koleżanka poprzeplatała wstążki przez wszystkie struny w harfie naszej koleżanki której nie lubiliśmy. Drugi motyw to było jak koledze który grał na trabce wsypaliśmy talk i podczas grania na lekcji jak dmuchnął to cały talk wypadł i wszystko było białe

Odnośnik do komentarza

a ja własnie lubiłam :) zawsze chętnie brałam udział w przedstawieniach raz tylko zapomniałam tekstu na jasełkach ale jakoś nie przejełam sie tym tylko powiedziałam dalej i na koncu wrocilam do zapomnianego tekstu.

Ja z czasow szkolnych fajnie wspominam zajecia z techniki zawsze bylo fajnie na tych lekacjach

Dopiero późn

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...