Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zakażenia Chlamydią


Gość owieczka11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość owieczka11

Witam serdecznie,
Mam nastepujaca watpliwosc....
Zarazilam sie nia ciezko powiedziec kiedy....
Poniewaz jak wiadomo objawy nie ujawniaja sie odrazu.....w przeciagu 4 lat mialam 5 partnerow sexualnych...

Leczylam sie okolo 2ch miesiecy,z partnerem kochalismy sie z kondomem...po zakonczeniu kuracji antybiotykiem,zrobilam raz jeszcze badanie krwii,okazalo sie ze nadal mam chlamydie....
Bylam zalamana,jednak ginekolok powiedzial,ze badanie krwi robi sie po okolo 2 miesiacach od odstawienia antybiotyku....
Tak wiec zrobilam badanie po 2 miesiacach i bylo ok.

Teraz moje pytanie...
Wrocilam do bylego partnera i kochalismy sie bez zabezpieczenia...
Czy zawsze jest pewnosc,ze byli partnerzy byli zarazeni,???
Jak to wyglada?
Boje sie aby choroba nie wrocila a boje sie tez powiedziec partnerowi ze bylam chora....a moze temu ze z nim kiedys spalam to znowu hora jestem??

Prosze o sumienna odpowiedz,
Bardzo dziekuje ....wiem ze za glupote sie placi

Odnośnik do komentarza
Gość owieczka11

Tylko zastanawia mnie czy mezczyzna zawsze sie zaraza.....?
Czy istnieje mozliwosc,ze jest zdrowy mimo ze ze mna spal...
Bardzo bym chciala aby ktos kompetentny mi wyjasnil jak mezczyzna sie zaraza ,a w jaki sposob do tego dochodzi u kobiety...bo tyle juz o tym czytalam....
Jak zachorowalam.....przeczytalam wszystkie mozliwe informacje,jednak nurtowalo mnie pare pytan na ktore nie znalazlam odpowiedzi...

Przeczytalam ze podczas sexu oralnego moge sie zarazic...? Podczas pocalunku [ w extremalnych przypadkach]......
No i czy to prawda ze antybiotyk uodparnia organizm na jeszcze jakis czas po zakonczonej kuracji? Stad tez wniosek lekarza aby robic badanie pozniej po zakonczeniu antybiotyku[ nawet do 2 miesiecy po]

Dziekuje ze odpowiedz panda!

Czekam na dalsze odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...