Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie pochwy i śluz po stosunku


Gość iw...a6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z pochwa. mam 20 lat ...kilka dni po stosunku zaczela mnie swedziec pochwa i wydobywa sie z niej wiecej sluzu niz zwykle (sluz bez zmian) swedzenie jest nie przyjemne .gdy oddaje mocz mam wrazenie jakby pecherz nie dokonca sie oproznil.nie czuje przy tym zadnego pieczenia.mam tez wrazenie jak by z mojej pochwy cos wypalado i wlasnie to co wypada bardzo swedzi .nie ma zaczerwienienia ani opuchlizny...bardzo prosze o odpowiedz jesli to cos powaznego musze sie skonsultowac z lekarzem?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Prawdopodobnie występuje u Ciebie infekcja układu moczowego i płciowego. Dosyć częste, u kobiet współżyjących, są infekcje drożdżakowe(Candida). Zakażenie jeszcze nie rozwinęło się, dlatego objawy początkowe mogą być mniej nasilone.
Myślę, że powinnaś zrobić sobie analizę moczu plus odwiedzić ginekologa. Prawdopodobnie będzie konieczne zastosowanie leczenia miejscowego(w postaci globulek dopochwowych) lub/i leczenia ogólnego(antybiotyk). Dobrze jak Twój partner również pójdzie z Tobą do lekarza i się przeleczy, bo inaczej będziecie sobie nawzajem przenosić zakażenie. W trakcie leczenie zachowajcie wstrzemięźliwość seksualną.
Kiedy miałaś robioną cytologię??Od kiedy współżyjesz ze swoim partnerem??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość aga agniecha

hej, mialam podobnie i tak jak wyzej lekarz mowi mialam zapalenie pecherza i zapalenie pochwy. dostalam macmiror complex, furaginum, witamine c, cos zurawinowego, dodatkowo lacibios femina, ktory mialam brac tez po leczeniu i przeszlo dosc szybko. to pewnie bakterie - trzeba podmywac sie i podcierac od PRZODU DO TYLU, bo tak sie mniej bakterii przenosi do pochwy i pecherza. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...