Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 25 kg w ciągu trzech miesięcy?


Gość em...58

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imię emilia mam 25 lat i chciałabym schudnąć 25 kg w ciągu 3 miesięcy.próbowałam już kilka diet na własną rękę i nic chodziłam na siłownie basen i to nic nie dało. również stosowałam diete różne kremy tabletki herbaty i co tylko sie dało prosze szybko o pomoc.:)

Odnośnik do komentarza

25 kg w ciągu 3 miesięcy to zbyt dużo. Taki szybki spadek wagi może skutkować zaburzeniami hormonalnymi, niedoborami i efektem jo jo. Bezpieczne tempo odchudzania to 0,7 do 1 kg na tydzień. Czyli w przeciągu 3 miesięcy jesteś w stanie schudnąć w bezpieczny sposób 12 kg.
Jeżeli wszystkie przez ciebie sposoby zawiodły to warto było by zrobić sobie badania na poziom hormonów tarczycy i poziom estrogenu. Być może Twoje niepowodzenia mają podłoże w zaburzeniach pracy tarczycy lub zbyt wysokiego poziomu estrogenu.
Inną przyczyną niepowodzeń może być zbyt krótki czas trwania poszczególnych diet i ćwiczeń.
Jeśli chcesz schudnąć to polecam ci dietę 1200 - 1300kcal. Zakłada ona jedzenie 4-5 posiłków o małych porcjach w równych odstępach czasowych. Najbardziej kaloryczne są obiad ( 500-600 kcal) i śniadanie ( 250-300 kcal). Staraj się nie podjadać pomiędzy posiłkami. Jedz dużo warzyw, owoce ogranicz do 2 porcji dziennie, gdyż posiadają one cukier. Podczas odchudzania ćwicz, zapisz się na basen i nie zrażaj się jeśli na początku nie będziesz widzieć rezultatów. Przy diecie możesz wypijać 2-3 filiżanki czerwonej lub zielonej herbaty, która przyspieszy Twój metabolizm.

Odnośnik do komentarza

Do grudnia 2013 roku chciałabym schudnąć 25 kg (24 lata, mam 167 cm wzrostu i ważę 90 kg).

Mam wadę serca i przez kardiologa mam zakazane ćwiczenia, tylko zwykły powolny spacer.

Chciałabym schudnąć skutecznie, bez efektu jojo (czyli nie głodząc się w żadnym tego słowa znaczeniu). Często w parze z dietami idą ćwiczenia, których nie mogę wykonywać. Chciałabym poznać dietę, która nie obciąży mi serca.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...