Skocz do zawartości
Forum

Seks po usunięciu nadżerki


Gość Malinka1803

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinka1803

Witajcie. Dziś miałam smarowanie nadżerki takim płynem nie pamiętam nazwy ale chyba solcagen? lekarz powiedzial że nadżerka jest już dobrze podleczona i to ostatni raz miał być ale mam pytanie jak z tym seksem bo nic mi na ten temat nie odpowiedział ile trzeba odczekać czy tydzien czy dwa? Kiedyś 2lata temu też miałam ten zabieg i tamten lekarz u którego się wtedy leczyłam mówił że nadżerka jest duża i trzeba się wstrzymać przez 2tyg ten natomiast nic nie odpowiedział przy tym zabiegu nawet mnie nic nie bolało. a wy jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Solcogyn- jest to przeźroczysty i bezbarwny roztwór zawierający w swoim składzie kilka kwasów oraz substancji pomocniczych. Kwasy prowadzą do przyżegania, utleniając tkanki i odwadniając je. Prowadzi to stopniowo do ich zanikania. Koagulacja trwa kilka minut i dotyczy tylko tkanki zmienionej chorobowo. Tworzy się tkanka martwicza, która złuszcza się w ciągu kilku dni i rozpoczyna się proces gojenia.
Najlepiej gdy powstrzymasz się od współżycia, na okres od 2 do 6 tygodni. To ułatwi gojenie się zmiany. Najlepszy jest dla mnie złoty środek, daj sobie spokój ze współżyciem przynajmniej przez 4 tygodnie;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

Witajcie dzisiaj miałam kontrolę i lekarz stwierdził że nadżerka wyleczona na 50% i posmarował mi czymś te szyjke tym razem to nie był solcogyn i mam pytanie co to mogło być? mało tego zabronił mi współżyć:-/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...