Skocz do zawartości
Forum

Ocieranie się o łechtaczkę a ciąża


Gość sy...28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pieściłam się z moim chłopakiem. Byłam nago i on w majtkach, Doszedl w bieliźnie i czulam jak się ocierał o moją łechtaczkę. Nie był we mnie. Tylko boję się, że jestem w ciąży czy to możliwe? Jeśli potem pieścił mnie oralnie?

Odnośnik do komentarza

no niby jak, przecież przez łechtaczkę nie zachodzi się w ciążę, jeżeli nie odbył się pełny stosunek i plemniki nie zostały wprowadzone do pochwy to szansa na ciążę jest znikoma. Musielibyście mieć strasznego pecha.
Nie bardzo rozumiem wzmiankę o seksie oralnym, ale:
1. przez seks oralny nie zachodzi się w ciążę.
2. Plemniki w ślinie giną.
Moim zdaniem nie jesteś w ciąży a jej ryzyko jest porównywalne do wygranej w toto lotka.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli Twój partner pieścił Cię oralnie to na pewno nie jesteś w ciąży, bo w ślinie nie ma plemników.
Istnieją rzadkie przypadki, kiedy podczas pettingu dochodzi do zapłodnienia i ciąży. Ma to najczęściej związek z wytryskiem na narządy płciowe kobiety. Znacznie rzadziej dochodzi też do zapłodnienia w wyniku przeniesienia nasienia na palcach, przez kobietę lub mężczyznę podczas wspólnych zabaw.
Opisywany przez Ciebie przypadek, stanowi więc bardzo małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...