Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Chiquitka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chiquitka

Witam
Otóż mam taki problem podczas stosunku z moim partnerem zsuneła się nam prezerwatywa,stosunek zakończył się wytryskiem, i własnie nie jestem do końca pewna czy prezerwatywa zsuneła sie podczas wyciągania czy już wcześniej.Było w niej odrobine płynu więc podejrzewam że podczas wyciągania.Choć nie jestem pewna do końca.Ostatnie dwa cykle miałam dość wydłużone ze względu na duzy stres, przed ostatni był 31-dniowy a ostatni 34 dniowy.Wczesniejsze cykle były dosyc regularne mniej wiecej co 28 dni. Stosunek miał miejsce w 6 dniu nowego cyklu czyli jakieś jeden albo dwa dni po zakończeniu miesiaczki. Dodatkowo miałam jeszcze drobne plamienie z powodu miesiaczki.Dodam że okres dostałam 8.03 a stosunek był 13.03. Wiem że mozliwość zajścia w ciąże jest zawsze. Ale jak duże są szanse że jednak zaszłam??

Odnośnik do komentarza

Witam,

Nie ma co gdybać. Natura jest czasem nieprzewidywalna tak samo jak medycyna. Niestety nie da się ułożyć wszystkiego w stałe ramy. Rachunek prawdopodobieństwa tutaj nie działa;)
Najlepiej proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli się ona nie pojawi. Za dzień spodziewanej miesiączki proszę wybrać 28 dzień cyklu.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...