Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się grubych nóg?


Gość ad...55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam 13 lat, 160 cm wzrostu i ważę 46 kg. 4 miesiące temu kupiłam sobie nowe obcisłe spodnie do których dzisiaj nie mogę wcisnąć nóg. Nie czuję się z tym dobrze ponieważ koleżanki w moim wieku mają piękną zgrabną sulwetkę, a ja takiej nie mam i bardzo chciała bym to zmienić. Wyjądkowo otyłe są moje nogi a dopiero na 2 miejscu brzuch. Wielokrotnie chciałam pozbyć się zbędnych kilogramów ale mi to nie wychodziło. Była bym bardzo wdzięczna za daną mi radę. Ada

Odnośnik do komentarza

Zacznij ćwiczyć, wtedy Twoje nogi nabiorą ładnego kształtu. Zaproponuje ci kilka ćwiczeń na zgrabne nogi:
1. Ćwiczenia rozciągające
2. ćwiczenia na nogi
3. Ćwiczenia na uda
4. Siądź po turecku tak by stopy były złączone razem, następnie łokciami naciskaj na kolana, tak jakbyś chciała sprawić by dotknęły ziemi. Potwórz 15 razy.
5. Klęknij, oprzyj ręce na podłodze. Ręce rozstaw na szerokość barków, palce skierowane do przodu. Następnie rób wymachy zgiętej nogi najpierw do przodu, tak by kolano dotknęło klatki piersiowej, potem do góry.
Oprócz tych ćwiczeń, możesz biegać, jeździć na rowerze czy rolkach a także pływać. Te formy aktywności bardzo dobrze modelują nogi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...