Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed związkiem z chłopakiem


Gość Lilka_15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilka_15

Witam! Mam 15 lat. Od dłuższego czasu podoba mi sie pewien chłopak. Jestem w nim tak bardzo zakochana, że ciągle tylko o nim myśle. dwa tygodnie temu, za namową kolezanki specjalnie poszłam na impreze, poniewaz wiedzialam ze on tam będzie :) z reguły jestem nieśmiała i rzadko wogole wychodze na takie imprezy, ale wiedzialam, ze nie mam innej mozliwosci, aby go poznać. Tak tez się stało. to on pierwszy do mnie zagadał. Powiedział, ze juz od dłuzszego czasu mu sie podobam. Ja rowniez nie ukrywalam ze wpadł mi w oko.
Niedawno zaproponował mi cos więcej. Nie chce abym była dla niego tylko zwyklą znajomą. W związku z moimi problemami osobistymi nie bylam jeszcze nigdy w powazniejszym związku. Boję się, że będąc z nim nie wiedziałabym np. jak mam się zachowywać, o czym mielibyśmy rozmawiac, gdzie chodzic. Co mam robić?? nie chcę go stracić, ale z drugiej strony boję się, że może mnie uznać za jakąć ,,dziwną". :((

Odnośnik do komentarza

To wszystko przychodzi naturalnie, nie masz się czego obawiać,. Jęsli do siebie pasujecie to tematy znajdą się same, reszta będzie spontaniczna. Tego nie da się jakoś zaplanować to wychodzi naturalnie i spontanicznie. Możesz trochę poczytać o jego pasjach jeśli jakieś ma i tyle, potem tematy same się zawiążą.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

bądź sobą, idźcie na randkę do kina czy na spacer, rozmawiajcie mowcie sobie cos o sobie ale nei zadawaj za duzo pytan udawaj ze go sluchasz jak opowiada o samochodach czy o swoich osiagnieciach na gitarze czy w jakiejs grze, badz mila usmiechnieta nie przesadzaj z gadatliwoscia badz naturalna zazartuj czasem badz soba :)

Odnośnik do komentarza

Lilka, jesteś młoda osóbką i dlatego tak bardzo przeżywasz randkę i ewentualny związek z chłopakiem, choć przyznam szczerze, że czasem i mnie sie zdarza stresowac przed randką, chociaż nie jedną mam juz za sobą. Przede wszystkim nie rób nic na przekór sobie. Zachowuj się swobodnie, tak jak na co dzień. Nie staraj się upodobac chlopakowi, niech pozna Cię taką jaka jesteś. Nie przesadzaj z nadmierną gadatliwością, tak jak mówisz tak i powinnas słuchać. Trochę się powygłupiaj, opowiedz jakiś żart, bądź spontaniczna, ale kontroluj to co mówisz i robisz, żeby nie przesadzić. Chłopcy lubią naturalne dziewczyny, które są sobą, nie udawaj nikogo. Fajnie jest jak będziesz z nim rozmawiała na różne tematy takie jak filmy, muzyka. Unikaj mody i innych babskich tematów. Nie zadawaj zbyt wiele pytań ;) Myślę, że tak naprawdę nie ma co sobie w głowie układać tego jak masz się zachować, bo rzeczywistość to zweryfikuje. Po prostu bądź sobą, nie wyjdziesz na dziwną, jeśli będziesz się zachowywała tak, jak zawsze - naturalnie. Jak będziecie się spotykac w domu, mozecie obejrzyc film, słuchac muzyki - to dobra okazja, żeby się przytulić. Myślę, że jak chłopak wyczuje, że jesteś skrępowana, sam bedzie sie starał rozluźnić atmosferę.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...