Skocz do zawartości
Forum

Dotknięcie mokrym penisem pochwy a zapłodnienie


Gość cu...53

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! współżyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem( prezerwatywą), po stosunku mój partner ją ściągnął, ale nie wytarł penisa, chwilkę leżeliśmy obok siebie rozmawiając, następnie kiedy zaczęliśmy się przytulać jego penis dotknął mojej pochwy - zewnętrznie, w zasadzie okolice łechtaczki. poczułam wtedy mokrą wydzielinę... od razu palcem wytarłam i pobiegłam do toalety umyć pochwę. Czy powinnam się obawiać ciąży...? proszę o odpowiedz.... bo po prostu nie chcę się zamartwiać..... dodam jeszcze, że działo się to 28 stycznia po godz. 23.00, pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 12. 01. zwykle cykl miałam co 28 dni, ostatnio brałam leki przeciwgrzybiczne i przesunęło mi się i miesiączkę miałam co 26 dni ( ostatnie 2 miesiączki) . Zastanawiam się czy powinnam zażyć tabletkę po...
Lila

Odnośnik do komentarza
Gość Dakarys

Teoretycznie jeśli się nie pomyliłam to z czystych wyliczeń matematycznych miałaś dni niepłodne, ale to są tylko wyliczenia więc one wcale nie muszą być wiarygodne. Jeśli to rzeczywiście były dni niepłodne to ryzyko ciąży jest znikome. Ale tak jak napisałam wyżej to są tylko wyliczenia, które niekoniecznie muszą odzwierciedlać naturę, po tym leku organizm mógł się rozregulować, a co za tym idzie owulacja mogła się przesunąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...