Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zbyt gruba zbyt mała

3 minutowe odchudzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyt gruba zbyt mała

Witajcie
jestem Renata
mam 19 lat
wzrost - 151
waga - 76 :((((
Jestem mega gruba i bardzo siebie nienawidze za to :((
W mojej rodzinie wszyscy sa grubi a ja myslalam ze to mnie nie spotka ale spotkało. Na początku pilnowałam wagi teraz wymkneło sie wszystko spod kontroli.

Chcialabym schudnac ale nie mam motywacji do cwiczen, diet tez nie lubie bo wg mnie to glodowki probowalam roznych i wytrzymywalam max tydzien.

Ostatnio znalazlam cos takiego jak 3 minutowe odchudzanie.

Ponoć nie ma diet pigułek ani herbatek a do tego ćwiczy sie tylko 3 minuty dziennie i po tygodniu już 2-3 kilo znika. Chciałabym sie dowiedziec czegos wiecej o tym odchudzaniu jak to działa co dokładnie cwicze i czy faktycznie to jest skuteczne.

Proszę o porady.
Renia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli jedzac co chce i cwiczac 3 minuty dziennie schudne chociazby 2 kg to zabieram sie za to juz dzis!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Komercha

sprawdźcie sobie dzisiaj te stronkę - napisane jest że promocja trwa do dzisiaj do północy, sprawdźcie też jutro - napiszą że do jutra do północy i tak każdego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Komercha

no dzisiaj sprawdziłam że ,,promocja" trwa do 26 lutego do północy;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz trwa do 27 :D pewnie codziennie przedluzaja bo szukaja chetnych za 50 zl dowiesz sie o sekretnym treningu :d
ehhh
dla mnie to wygląda z deka na naciąganie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz jest do północy 28 czyli w takim razie oni zmieniaja ta promocje codziennei i wydluzaja o 1 dzien widac nie ma chetnych albo cos kombinuja, nie polecam pewnie jakas sciema

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Komercha

ja polecam przeczytanie regulaminu tam to dopiero się cuda dzieją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Program 3 minutowe odchudzanie jest programem autorskim i jako taki jest chroniony prawami autorskimi, dlatego nie mogę opisać na czym on polega. Jednak przed zakupem radzę dobrze zapoznać się z regulaminem, gdzie Twórcy programu sami przyznają, że niekoniecznie musi on zadziałać oraz, żę nie powinien być traktowany jako porada medyczna czy dietetyczna. Przy tego typu programach należy wykazać się ostrożnością, ponieważ wcale nie muszą one być skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość efciak

dokładnie regulamin mówi sam za siebie ale pewnie łudzą sie tym ze nikt nie czyta na ogół regulaminów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gwieździsta

ja zawsze czytam ale najpierw musiałam się przejechać. Raz nie doczytałam i musisąłm zapłacić kosztów manipulacyjnych prawie 200 zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dakarys

Gwieździsta no to pięknie Cię urządzili. Teraz pewnie czytasz już każdy regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał6

najlepsze metoda na odchudzanie, to jak mawiała moja nauczycielka od biologii MŻ- mniej żreć :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi