Skocz do zawartości
Forum

Wyszczuplenie łydek przy przy otyłości klinicznej


Gość dorocisko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dorocisko

Witam.
Jestem tutaj nowa i nie wiem czy ten temat był poruszany ale chodzi mi o odchudzenie łydek. Mam spora nadwagę, przy wzroście 170 cm ważę 122kg. Od miesiąca chodzę na siłownię , obwód ud, pupy i brzucha spada ale ja mam grube łydki i nic z ich obwodu nie spada.
Błagam pomóżcie mi jakie mam wykonywać ćwiczenia żeby je odchudzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

To dziwne że z łydek Ci nie spada, bo łydki jako takie są dość proste do wyrobienia. Na łydki dobry jest steper to taki urzadzonko na isłowni co stymuluje ruch podobny do tego jak się wchodzi po schodzach, ale i orbitrek i rowerek będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

po domu możesz chodzi raz na palcach a raz na piętach, albo skacz takimi drobnymi podskokami. skakanie na skakance też jest dobre, tak samo jak wchodzenie po schodach. Możesz kupić sobie takie opaski zapinane na rzepy z obciążeniem i w nich chodzić po domu przez godzinę.

Odnośnik do komentarza

Łydki są dośc proste do wymodelowania, więc nie powinnaś mieć z nimi większego problemu. To co napisała Komercha może Ci pomóc w zrzuceniu cm z obwodu łydek. Dodatkowo możesz wykonywać następujące ćwiczenia:
1. Ćwiczenia na smukłe łydki
2.Ćwiczenia na łydki - wspięcie w staniu z piłką stabilizującą
3.Chodzenie na placach
4. Wspinanie się na palce i opadanie
5. Stań przed ścianą, obie nogi wyprostowane. Następnie na zmianę satwaj na palcach i piętach, jakbyś chodziła w miejscu.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...