Skocz do zawartości
Forum

Oglądanie zdjęć z nagimi kobietami przez 8 latka


Gość czarnyJaś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnyJaś

Witam,
Mam ogromny problem z moim 8 letnim synem. Dla mnie jest to co najmniej dziwne zachowanie, więc proszę o porady jak mam się zachować. A więc do rzeczy: Mój 8 letni syn chyba za bardzo interesuje się anatomią płci pięknej. Ostatnio przyłapałem go jak oglądał na moim laptopie zdjęcia gołych kobiet. Nie musze mówić że byłem w ciężkim szoku, rozumiem 14-15 latek ale 8? Najpierw zainstalowałem blokadę i ochronę rodzicielską na komputerze swoim i żony. Potem przeprowadziłem rozmowę, na spokojnie jak facet z facetem. Myślałem że jest ok i bedzie spokój. Ale znowu coś mnie tknęło po jakimś miesiącu. Sprawdziłem historię wyświetleń i zobaczyłem: gołe dziewczynki lat 9 lat18... okazało się że jednak zapora niektóre storyn przepuszcza. Zablokowałem i dałem szlaban na komputer. To nie jest tak , że nie wiem co moje dziecko oglada w sieci, bo zawsze sprawdzam w co gra lub jakie bajki ogląda. Po rozmowie wyszło, że jak mu puszczałem bajkę to bajka sobie leciała a syn na internecie siedział, jak wracałem do pokoju to wyłączał przeglądarkę.... Synem opiekuję się sam bo żona wyjechała za granicę, za 2 miesiące mamy do niej dołączyć. Martwię się że to coś poważnego, bo to chyba na takie ekcesy trochę za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

no to nieźle....Zapory czasem puszczają i są takie stronki które potrafią oszukać zaporę. Warto by było z nim porozmawiać jeszcze raz, zapytać się co go w tym tak interesuje, może to wpływ jakiś starszych kolegów albo kuzynów. Musisz bardziej uważać, jeśli dziecko chce skorzystać z internetu to tylko pod Twoim okiem i nigdzie nie wychodź jeśli on będzie siedział. Możesz też zaprowadzić go na wizytę u psychologa, żeby go zbadał i doradził Ci jak sobie z tym problemem poradzić.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

ja tak samo jesli dla niego komp to juz erotyka to w ogole nie pozwolilabym korzystac dziecku z komputera i przejrzała jego rzeczy czy nie ma jakichs gazet erotycznych czy cos. jak ma to bym do psychologa poszla. moze tez sie masturbuje! musisz go przypilnowac i patrzec na jego zachowanie!!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

może może może, co tu sie zastanawiac?
bierzesz dziecko sadzasz przy stole i pytasz skad wie o takich stronach skad wie jak je wpisac i jak wyszukac od kogo to wie kto mu powiedzial po co to robi dlaczego, co czuje gdy to włacza itd.
przesłuchac dziecko i bedzie czarno na białym a gdybac i bawic sie w kotka i myszke to bez sensu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...