Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna i biały, trudno schodzący nalot na częściach intymnych ciała


Gość rin1

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam badanie moczu i wyszło tak :

-przejrzystosc - l.mętny
-nabłonki płaskie - liczne
-leukocyty- 5-10
-pasma śluzu - d liczne
-bakterje - liczne
Miałam objawy takie jak ból podbrzusza kiedy oddawałam mocz,pieczenie,bóle krzyża,duże puchnięcie.Poszłam do pani doktor i dostałam antybiotyk.Zakończyłam go brać ,a niestety jest zemną jakoś gorzej.Strasznie puchne tam na dole,piecze mnie,boli podbrzusze,krzyż,do tego przeraziłam się dziś rano patrze w krocze a ja mam narządy pokryte jakby białym nabłonkiem,cale pokryte nigdy tak nie miałam,próbując go usunąć niechciał za bardzo schodzić,ale w ciągu dnia sukcesywnie powolutku się usówał z moją "pomocą".Strasznie to wyglądało,teraz juz sporo go zeszło ale głębiej widze,że jest go mnustwo.
Co to może się dziać zemną?CO z seksem ,z moim mężem,czy możemy się kochać ,czy nie,czy on też ma się leczyc?I skąd to coś się u mnie wzieło.Sypiam tylko z mężem.Miałam wcześniej tylko jednego partnera i nigdy nic nam się nie działo.Prosze o rady i sugestje bo zupełnie niewiem co się dzieje i jak postępować.Zauważyłam również ,że objawy się typu puchnięcie i pieczenie nasilają się po stosunku z mężem.Nadmienie również,że
po porodzie, mimo młodego wieku ,nacięcia krocza i dziecka ważącego niewiele ponad 3 kilo (mam28lat)obniżyly mi się narządy.Miewam wieczorami straszne bóle,że kroku zrobić nie mogę.Ciągle czuje uczucie parcia,nawet jak mówie,nie wspominając o kichaniu ,śmianiu się.Strasznie cierpie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej w wyniku antybiotykoterapi dostałaś grzybicy pochwy i okolic. Tak na szybkiego to kup sobie clotrimazol w maści do smarowania i tantum rosa do podmywania się ( to są takie saszetki do rozpuszczania w wodzie) do tego pij dużo jogurtów, kup lakcid albo coś podobnego. Z seksem to radziłabym zaczekać, póki ci nie przejdzie, bo inaczej Twój mąż też będzie się musiał leczyć. Jeśli masz aż takie objawy to jak najszybciej idź do lekarza, najlepszy byłby ginekolog ale rodzinny też powinien pomóc.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...