Skocz do zawartości
Forum

Dwie miesiaczki w odstępstwie tygodnia i wzdęty brzuch


Gość kkurka

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialam zapytac ponieważ ostatnio mialam dziwny okres tzn dostalam go terminowo (mam co 29-30 dni) byl slabszy niz zazwyczaj trwal 7 dni lecz po nastepnych 3-4 dniach dostałam nastepny okres i byl obfity...jaka moze byc przyczyna? do tego mam wzdety brzuch jest twardy test zrobilam 3 razy wszystkie negatywne wiec juz nie wim o co chodzi ostatnio u ginek bylam w sierpniu i wszystko bylo wporzadku..prosze pilnie o o odpowiedz z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

hmmm szczeze to nie pamietam ale opisze dokladnie mialam okres 10.12 ale ok 20-25 uprawialismu sex bez zabezpiecz wiec po 15 dniachg zrobilam test byl neg potem zawsze sie zabezpieczalismy a nastepny okres dostalam 10-tego stycz trwal 7 dni i byl skapy a po 3 dniach znow dostalam okres nie pamietam dokladnie kiedy sie kochalismy bo byl to sex z zabezpiecz wiec jakos nie zastanawialam sie nad tym....ale od jakis 4 tyg mam wzdety brzuch i sikam co 5min doslownie brzuch jest dosc twardy ponizej pepka test po tych 2 okresach robilam wyszedl neg wiec nie wiem..a moze mam jakąś cyste czy coś? nie wiem co to moze byc bo przeciez malo prawdopodobne ze to ciaza jak myslisz?

Odnośnik do komentarza

zapl.pecherza raczej nie nie boli mni pecherz wogole niue mam problemó z oodawanie moczu nic a nic bardziej sie martwie czy to nie jakies wlasnie torbiele czy cysty:(
nie powinno miec czyba znaczenia ze te testy nie byly rano zrobione jesli juz duuzo czasu minelo ???
a pozaty dzis ide na prywatna wizyte wiec zobaczymy co mi powie lekarz...ide na 17-ta juz sie stresuje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...