Skocz do zawartości
Forum

Skoki ciśnienia i ból głowy a stres


Gość pa...da

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18-scie lat. Rok temu we wrześniu okazało się że mam zakrzepice w prawej nodze.. po pół roku leczenia nie miałam problemów ze zdrowiem. Wróciłam do normalności. Ale od kilku dni nie czuję się dobrze. Wczoraj w nocy moje serce zaczęło strasznie szybko bić. Ból głowy. Czułam się jakby miała mi zaraz lunąć krew z nosa. Zatykało mi uszy jakbym była w samolocie. Bez zastanowienia pojechałam na pogotowie..Miałam ciśnienie 138/89. Po badaniach krwi, EKG i prześwietlenia klatki piersiowej dowiedziałam się, że nic mi nie jest. Nie dostałam żadnych tabletek na zbicie ciśnienia. Odesłali mnie do domu. Rano znów zaczęłam się źle czuć. Bez zastanowienia znów wróciłam do szpitala. Powtórzyli mi EKG- było znów w normie. Zmierzyli ciśnienie(było niższe niż w nocy). I lekarz postawił mi diagnozę- zbyt dużo stresu. Teraz leże w domu i znów mam to samo uczucie. Ten silny puls w głowie i szybkie bicie serca. Boję się, bo nie wiem co mi dolega... Dla mnie to nie jest tylko stres...

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Bardzo prawdopodobne, że Twoje objawy występują na tle lękowym. Mogą się nasilać w sytuacji, gdy martwisz się co Ci dolega. Ponieważ dolegliwości mają charakter psychogenny konieczna będzie wizyta u lekarza psychiatry. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie będziesz potrzebowała skierowania od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

dokładnie zgadzam się z Medicuasem. Może tak się boisz o swoje zdrowie że serce zaczyna szybciej bić i masz skoki ciśnienia. Jeśli lekarze nic nie znaleźli i to dwa razy to najprawdopodobniej nic ci nie jest. Może rzeczywiście to stres, bo jak człowiek jest poddenerwowany to różne rzeczy mogą się dziać

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...