Skocz do zawartości
Forum

Plamienie podczas stosunku przy wykrytym wirusie HPV


Gość ga...47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 26 lat i dwójkę dzieci. Od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne leeloo i nigdy nie mnialam problemów, 24 grudnia kochalam się z partnerem i po stosunku zauważyłam jasno brązowe plamienie trwało to 3 dni a 10 listopada miałam robiona cytologie i wszysto jest ok, następnym razem gdy się kochalam z partnerem plamiena nie było a dziś 2.01 rano kochalam się z partnerem i plamienie znów się pojawiło czym to jest spowodowane? Dodam jeszcze ze rok temu ginekolog wykrył mi wirusa HPV regularnie robiłam badania i biopsje nowotworu nie było a 10 listop.gdy poszłam to powiedział ze wirus sam zniknol i ze wszystko jest w porządku a skąd te plamienia martwię się:( prosze o szybka odpowiedz! Z góry dziękuje Aga

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Krwawienie po stosunku może być wynikiem otarcia powstałego podczas zbliżenia. Może być również objawem różnych chorób. Należą do nich m. in.: bakteryjne zakażenie pochwy, nadżerka, polip szyjki macicy, rzeżączka a także dysplazja szyjki macicy, która może być wywołana przez HPV. Skoro zauważyłaś krwawienie po raz kolejny, koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...