Skocz do zawartości
Forum

Odpowiednia waga dla nastolatki


Gość gr...ta

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam 16 lat. i jak kazda nastolatka zadaje sobie pytanie czy moja figura jest okey. ile powinnam wazyc itp. mam okolo 165 170 cm. moje wymiary to 90/70/91 . (biodra talia biust) ile powinnam wazyc ? i czy moje wymiary nie sa zbyt duze. waze 62kg o_O pozdrawiam agata g

Odnośnik do komentarza

Mam 13 lat, 158 cm i 55 kg. Bardzo dużo jem, a najbardziej ziemniaki. Bardzo szczególnie nie poruszam się. Raz w tygodniu mam lekcję jazdy konno, jeżdzę od czasu do czasu na rowerze. Mimo, że nie szczególnie się ruszam należe do 3 najszybszych osób w klasie i najszybciej robię brzuszki. Więc powiedzcie czy ważę odpowiednio ( mam nie atrakcyjny brzuch i 2 ,,oponki'' jednak staram się to maskować nakłaadając luźne ubrania), a jeśli nie to co mam zmienić (jeśli mam stosować jakąś diete to nie wiem czy dam radę) proszę o jak najwięcej i podpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza

A jak na mój gust 2 kilo nie zaszkodzi zrzucić, by poczuć się lżej :) Ja sama po sobie wiem, że tak lepiej. Kiedyś ważyłam 60kg przy wzroście 163cm - niby w normie, ale było mi "ciężko". Jak spadłam do 56 kg czułam się świetnie i czuję nadal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...