Skocz do zawartości
Forum

Niemożność utrzymania wzwodu do końca stosunku i nieodczuwanie wytrysku


Gość sa...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam problem z męzem gdyz ostatnio ma kłopty z erekcja a własciwie z utrzymaniem wzwodu do konca stosunku chociaz uwazam,ze nie jest on i tak pełny tak jak kiedys.Nie mamy zadnych kłopotów ani problemów,owszem mąz czasami pije piwo i ma stresujaca prace ale problem powstał od niedawna.Nie chce isc do lekarza gdyz sie wstydzi ponadto w naszym miescie nie ma seksuologa a zreszta nie wiem czy nie trzeba zaczac od badan.Nasze pozycie układało sie naprawde dobrze jestesmy po slubie 13 lat,maz ma 42 lata.Maż twierdzi,ze stracił ochote na seks i jest załamany a ja nie wiem co robic?Nie wiem czy to przydatne ale twierdził,ze kiedys mógł oddac mocz w pozycji siedzacej a teraz nie,nie czuje tez wytysku .Bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza

ja uwazam, że Twój mąż musi iść do lekarza, najlepiej do urologa, zbadac sobie prostatę, zrobić badanie moczu, badania hormonalne i dopiero po konsultacji wyników, jeśli wszystko okaże sie ze jest dobrze, wtedy skonsultowac sie z seksuologiem, ale ja zaczełabym od namowienia meza na rozmowe z urologiem, bo wydaje mi sie, ze to moze byc problem zdrowotny.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Zaburzeniami wzwodu zajmują się również urolodzy. W wieku Twojego męża zaburzenia wzwodu mogą mieć różne podłoże. Z Twojego opisu wynika jednak, że problem ma podłoże psychogenne i Twój mąż nie jest w stanie poradzić sobie z nim samodzielnie. Warto jednak zacząć od wizyty u urologa, gdyż nie można wykluczyć somatycznej przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...