Skocz do zawartości
Forum

Histeryczny płacz i krzyk dziecka


Gość an...61

Rekomendowane odpowiedzi

dzieńdobry
mam taki problem. Moja córcia ma 15 miesiecy i od jakiegoś czasu jest bardzo nieznośna. Chodzi konkretnie o to, że wszystko wymusza płaczem i to nie takim zwykłym a wręcz histerycznym, wszystko musi być taj jak ona chce bo inaczej albo znowu płacze albo bije a nawet gryzie. Bardzo często płacze, bije i gryzie bez powodu. Lekarz pediatra kazał dawac witamine B6 pod konic podawania było już całkiem lepiej ale niestety mogłam ją dawać tylko 3 tygodnie i po odstawieniu jej jes znowu źle a momentami to jeszcze gorzej niż było.
Jaki moze być powód takiego zachowania? Czy mam się czym przejmować bo coś jest nie tak czy to jest normalne i minie? Czy są jakies sposoby by jej zachowanie się zmieniło i córcia nie była taka nieznośna i wybuchowa.
barzdo dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam An,

Nie jestem psychologiem dziecięcym, ale musisz wykazać trochę więcej cierpliwości i nie poddawać się łatwo jej histeriom. Twoja córka znalazła sposób na uzyskiwanie tego czego chce.
Oczywiście jej rozdrażnienie może wynikać z jakiś niedoborów witaminowych, elektrolitowych lub innych przyczyn zdrowotnych.
Mogą być to także dyskretne objawy jakiejś robaczycy. Przy robaczycach jednak występowałyby najczęściej jeszcze inne objawy.
Powinnaś udać się jeszcze raz do lekarza i powiedzieć, że po odstawieniu witaminy objawy nawróciły.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...