Skocz do zawartości
Forum

Najgorsze ubrania jakie zdarzyło się Wam założyć


Gość angorka

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem zdarza się, że gdy ubieramy jakiś ciuch wydaje nam się, że wyglądamy w nim świetnie, jednak po pewnym czasie gdy ogląda się fotki z danego wydarzenia, wtedy przezywamy koszmar co my mamy na sobie??/ Jakie najgorsze ubranie zdarzyło wam się załozyć i na jaką okazję? Oczywiście w tym dniu wydawało Wam się, że jest ok.
Ja własnie znalazłam na kompie fotkę sprzed ponad roku jak jestem na imprezie mnóstwo osób a ja mam na sobie granatowy top bez ramiączek z brokatem i frędzlami na biuście do tego białe obszycie na dekolcie....

Odnośnik do komentarza

hahahahah no co chcesz wygladalas całkiem seksi zwłaszcza z tymi fredzlami i białym obszyciem :)
moja modowa wpadka to sukienka brazowa, w sklepie wyglada slicznie na wieszaku, jak przymierzylam - idealna, a potem poszlam w niej na przyjecie rodzinne to bylo w lecie, mijalam lustro a ja jestem ubrana w brązową sukienkę koloru kasztana z krótkim rękawem dekolt w serke, zwęzana pod biustem, roszerzana w A na dole, konczy sie za kolanami troche marszczy sie na dole do tego czarne letnie sandaly ala oksfordki, normalnie jak sierotka z dwudziestolecia miedzywojennego :D

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

całkiem seksi wyglądałaś spice girls by Ci pozazdrościły :P Ja raz ubrałam spódnice która ciagle mi sie zsuwała i co chwile przytrzymywałam i poprawialam, a z innych wpadek, to sweterek jakby golfik kremowy z reniferem z przodu, styl angielski, gdy go dostalam to mi sie podobał :P albo błękitny żakiet w którym wyglądałam strasznie, to nawet błękit nie był bardziej taki brudny błękit z brązowym misiem na kołnierzyku i przy rekawach, az do tej pory nie moge uwierzyc jak mnie zamroczylo ze to włozyłam :P

Odnośnik do komentarza

hmmmm ja jako nastolatka byłam dosyć oryginalna, wiec zdarzało mi się nosić np skarpetki nie od pary z tym że np jedna była żółta a druga zielona, albo miałam takie 2 pary butów dość podobnych do siebie to też potrafiłam mieszać je w parach a potem tak nosić. Po za tym uwielbiałam wszelkiego rodzaju kolorowe rajstopy np robiłam w czarnych rajstopach dziury a pod nie nakładałam różowe.... albo miałam rajstopy w kolorowe esy floresy żółto, czerwono zielone. Jako nastolatka byłam bardzo kolorowym dzieckiem

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza
Gość eye of the tiger

ja kiedyś miałam taką sukienkę w kolorze musztardowym... to nie był mój kolor. Wylądałam w niej tragicznie, ale mnie isę wydawało ,że jest ok dopiero jak zobaczyłam zdjęcia to z imprezy to stwierdziłam nigdy więcej niczego musztardowego....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...