Skocz do zawartości
Forum

Dziwne myśli o niepoprawności mówienia przy objawach przeziębienia


Rekomendowane odpowiedzi

od soboty zaczelo mnie gardlo bolec mialam kaszel i stan podgoraczkowy pozniej zaatakowal mnie katar bralam peralgine flegamine i gripex od srody zle sie czuje zaszczepilam sobie w mozgu ze np. zle mowie i zle robie co to moze oznaczac ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w dodatku nic nie jem nie pije nie pale papierosow i nic mi sie nie chce POPROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

czuje pustke w glowie jakbym tam nic nie miala jeszcze tydzien temu normalnie funkcjonowalam a teraz nic w ogole sie nie odzywam nic nie robie tylko leze w lozku przeczytalam w necie ze to moze byc zaburzenie nerwicowe jutro ide do swojego lekarza zapisze sie do psychiatry zobacze co bedzie wczesniej mialam te same objawy ale zawsze mijaly szybko naprawde nie wiem co mi jest?

Odnośnik do komentarza

Magne B6 na depresję? Moim zdaniem mogłaś wziąć za dużo leków na te przeziębienie, poczułaś się źle, bo te leki w dużych ilościach mogą powodować zawroty głowy, jakieś dziwne myśli czy coś. Przestraszyłaś się tego i na tle nerwowym zrodziły się takie a nie inne myśli. Moim zdaniem to wszystko jest ze stresu, z nerwów, jakichś Twoich obaw. Ja nie jestem lekarzem, więc nie mówię, że mam racje, bo może faktycznie masz depresje, ale ja miałam kiedyś takie dziwne uczucie jak wziełam za dużo gripexów na przeziębienie. Najlepiej nie braż żadnych leków bez konsultacji z lekarzem zwłaszcza w dużych ilościach. Poczekaj jutro na tą morfologię i zobaczymy co wyjdzie, ale nie przejmuj się tymi myślami, wyśpij się i wycisz mam nadzieję, że poczujesz się lepiej.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

znowu mam to samo juz 3 raz totalna pustka w glowie nic nie potrafie zrobic nie odzywam sie wcale jakby zycie ze mnie uszlo moja mama stwierdzila ze moze mam niedotlenienie mozgu ale nie mam objawow niedotlenienia mozgu chyba sobie cos wmowilam do glowy magnez mi nie pomaga znaczy pomaga zebym zasnela nie mam ochoty jesc pic a spac to spie ale dzisiaj sie obudzilam o 1, 3, 5 od wczoraj mam to cos we wtorek bylam jeszcze normalna chodzi mi o to ze jak za cos sie zabieram to mysle ze zle cos robie albo jak cos mowie to tez mysle ze zle CO MI MOZE BYC???????????????????? POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...