Skocz do zawartości
Forum

Brak kontaktu z mężem pracującym w innym mieście


Gość Lilia Wodna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilia Wodna

Witam. Kilka dni temu napisałam parę smsów do meża, ktory aktualnie przebywa w innym mieście (taką ma pracę). Mogły go one zdenerwować, bo w tej sprawie suszę mu głowę od dłuższego czasu. Jednocześnie napisałam mu, że w tej kwestii potrzebuje jego wsparcia, zrozumienia i miłości i , że tak naprawdę tylko tego chcę, żebym wiedziała, że mnie rozumie i szanuje moje uczucia.
Rozumiem,że drażniące jest jeśli ktos się ciągle powtarza, ale powtarza, bo oczekuje zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa - a mój mąż nie chce mi takiego zapewnić i wykrztusić z siebie słowa "rozumiem". Tak jakby nie trzymał mojej strony i nie mogłabym na niego liczyć.
W konsekwencji napisanych smsów mąż się obraził. Na żadnego sms nie odpisał, nie odebrał mojego telefonu. Już od kilku dni się nie odzywa. Dziś zadzwoniłam, bo potrzebowałam o coś pilnego zapytać, ale też nie odebrał. Co ja mam robić? Zawsze wyciągam pierwsza rękę. Nie czuję, zebym znacząco zawiniła pisząć smsy, bo ja dopraszam się o zrozumienie, ja napisałam o swoich uczuciach. Jesteśmy małżęństwem, mamy dziecko.
Dodam, że mąż nie potrafi ze mną rozmawiać. Jeśli poruszam tematy, których nie lubi reaguje krzycząc lub wychodzi. Rani mnie tym, a jak mu powiem, że rani to odpowiada, że mnie wszystko rani.
Ja już nie wiem co robić, czy odzywać się, dzwonić pisać ii dopraszać się, żeby odebrał- przecież to uwłacza mojej godności. Już w życiu się poniżałam milion razy, wyciągając rękę.
Niestety do domu wroci przed wiosną. Do tego czasu mam czekać? A gdy wejdzie w drzwi bez słowa znow cierpiec?

Odnośnik do komentarza
Gość stara panna idobrze

a co on Ci tak robi łaskę? Jesteś aż tak od niego zależna, że to Cię tak bardzo dręczy i ma tak duże znaczenie? Bycie z nim Cię nobilituje jakoś?
Takie skojarzenie mi się nasunęło. Olej go. Niech on sobie nie odpowiada.
Skoro jest tak niewrażliwy na Twoje uczucia to próbuj radzić sobie bez niego.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilia Wodna

Materialnie całkowicie zależna. Mimo wkształcenia nie moge znaleźć pracy. Potrzebne są jeszcze znajomośći, ktorych nie mam... Ale nie w tym rzecz. Masz rację robi łaskę. Wściekł się na mnie, ale bez przesady, żeby go nawet kilka dni nie interesowało co u dziecka...

Odnośnik do komentarza
Gość współczujący

taki facet to ostatni egoista jego praca zawsze bedzie ważniejsza niż TY
zostaw go jak najszybciej co to za człowiek ktory nie daje partnerowi poczucia bezpieczeństwa
Pracocholicy to ludzie ktorzy nie potrafia zyć z drugim człowiekiem czasami tylko rozstanie otwiera im oczy ale tez nie wszystkim pomyśl o sobie póki jeszcze JESTEŚ młoda
Znajdz sobie normalnego partnera ktory bedzie z TOBĄ rozmawiał słuchał i po prostu pomagał CI w codziennym życiu
Tylko TY sie liczysz i TWOJE dziecko zostaw tego zapatrzonego w siebie egoiste ,nie patrz na nic co warte jest życie gdy partner kocha tylko siebie Myśl tylko o sobie TY nie trać czasu na takiego człowieka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...