Skocz do zawartości
Forum

Twardy guzek pod pachą u 7. tygodniowego dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Auri 1,
co to możne być bo do tej pory nie uzyskałam
> odpowiedzi CO MAM ROBIĆ DALEJ Z TYM PROSZĘ O POMOC

A na co dziecko było leczone??Jeżeli przed leczeniem guzek był obrzęknięty i bolący a teraz się zmniejszył-sugeruje to odczyn zapalny- pewnie węzła chłonnego.
Proszę udać się do Pediatry niech zbada ten guzek. Musiałbym go zbadać palpacyjnie, określić jego charakter, wtedy mógłbym nieco więcej Pani powiedzieć. Jeżeli będzie trzeba Pediatra powinien rozszerzyć diagnostykę.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich byłam z tym problemem już u lekarza zbadali i powiedzieli że nie powinnam tego ruszać dziecku ten guz się wchłonie będzie wszystko dobrze chyba że będzie się zmieniał czyli kolor lub jak się powiększy z powrotem to dopiero do szpitala na usuniecie ale mam nadzieje że się wchłonie dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

my również mamy nadzieje, że sie wchłonie, uwazaj zeby go nie zgniesc czy nie uderzyc musisz go obserwowac, moze smaruj go delikatnie okrężnymi ruchami dłoni lub palców, może wtedy szybciej sie wchłonie jak go rozmasujesz, ale jak sie powiekszy albo zsinieje czy cokolwiek innego to musisz isc jeszcze raz do lekarza. Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie wycinac, informuj nas u Was, całusy dla Maluszka i dla Ciebie!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich z maleństwem wszystko jest dobrze wprawie długo czekałam ale obeszło się bez operacji sam pękł i wylała się ropa ładnie się zagoiło do tej pory była cały czas pod kontrolą Pani Doktor i wszystko jest już ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...