Skocz do zawartości
Forum

Opinie o lekach przeciwdepresyjnych


trixx

Rekomendowane odpowiedzi

dawno mnie nie było ale teraz zaglądam . nawet sie zalogowałem :d
pisałem kiedys ze mam natretne mysli ze krzywdze swoje dziecko i trzese sie czesto !! ogólnie po paru wizytach tu i jednej u psychologa postanowiłem ze tak dłuzej nie moze byc i jakos sobie z tym radziłem pewnego dnia tkneło mnie jade umówic wizyte u psychiatry . duzo tu pisaliscie ze farmakologia na końcu ostateczność ale połączona z psychoterapia moze dać rezultata . ja swoja opsychoterapie prowadze sam po wskazówkach psychologa nawet niezle idzie bo raz na jakies 2 tyg dzien załamki lub takie tam poszczególne napady chwilowe które opanowuje ! teraz mam jeszcze leki ibiore jest miodzio ze tak powiem . i teraz pytanie afobam ponoc uzaleznia mocno a o asertinie nie moge nic znalezc . czy jest ktos na tym forum kto był leczony któryms z tych leków dodam ze nie jestem otepiały raczej radosny i sie nie trzese śpie dobrze takze pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

stosuje według zaleceń i nie mam zamiaru inaczej. na początku był szał teraz tak jak by działanie sie uspokoiło poprawa lezy w tym ze stresujace sytułacje nie powoduja skoku cisnienia jestem bardziej opanowany nie trzese sie ! jednak jesli chodzi o natretne mysli to tak jak by nawróciłe z tym ze nie przejmuje sie nimi czyba dzieki lekom. lecz według ulotek to one moga je wywoływac. napisze szczerze ze do psychiatry zdecydowałem sie pojsc ze wzgledu na te fizyczne ze tak powiem bo co do natrętnych myśli to nic innego tylko psychoterapia według mnie ale co do napadów ciśnień trzesienia rak i lęku przed ludzmi to farmakologia moze pomóc < narazie pomaga > w planach mam jeszcze jedna wizyte kontrolna za miesiac choc ten psychiatra zabardzo rozmowny nie jest przeciwieństwo psychologa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...