Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie pochwy i częste oddawanie moczu


Gość saint123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja dziewczyna jakies 2tyg temu miala podrazniona pochwe oraz czesto ja tam swedzialo, teraz tam juz nic nie ma, jednak ostatnio zaczela czesciej sikac, czasem w malych ilosciach.. Od ostatniego okresu nie uprawialismy seksu, jedynie petting, raczej uwazalismy.. Czy to moze byc ciaza? Dziekuje za odpowiedz :)
ps. Przez ostatnie dwa dni bolalo ja troche tez gardlo i teraz ma katar, jest po prostu przeziebiona..

Odnośnik do komentarza

częste sikanie i po trochu wskazuje na zapalenie pęcherza, może temu towarzyszyć osłabienie organizmu. Najlepiej jakby się wybrała do lekarza po leki i najlepiej do ginekologa. Samo zapalenie pęcherza można by załatwić u rodzinnego ale to swędzenie jest niepokojące. Może być tak że używa nieodpowiednich środków do higieny intymnej, albo czegoś co ją uczula.

Odnośnik do komentarza

Może to nie było swędzenie tylko pieczenie?
Twoja dziewczyna pewnie sie przeziebila moglo jej przewiac nerki i ma zapalenie pecherza jak ja kluje cewka moczowa przy sikaniu to na 100% to to. I jest wrazenie ze chce sie siku caly czas a jak sie idzie do wc to 3 kropelki. Musi isc do lekarza po antybiotyk

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze napewno sie tam drapala i mowila, ze swedzi..:p podczas sikania nic ja nie boli, a az taki malo tez nie sika, mniej niz zawsze, ale zawsze cos..
Dziekuje za odpowiedzi :)
Ps. To raczej nie bedzie ciaza, prawda? Ona potrafi zestresowac czlowieka :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...