Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat a ciąża


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

ma napewno nie plodne bo zazywa tabletki regulujace okres . zazywa je od ponad pol roku i zawsze jest tak samo . czyli 20tego kazdego miesiaca plus minus 1 dzien ma miesiaczke . reszte obserwuje na podstawie sluzu . do tego co 2 miesiace wizyta u ginekologa . aha te palce byly wkladane gleboko jezeli mam cos dodac :p

Odnośnik do komentarza

i do tego ma , problem z hormonami , ma ich za mało , tak jak mówie zazywa tabletki które stabilizują miesiączke i co miesiąc jest tak samo , do tego obserwacja sluzu , więc niepłodne to są dni , ale tak wogóle , mozna zapłodnic przez palec majac na nim peejakulant ?? badz sperme ?? tylko nie odpowiadajcie na podstawie innych wypowiedzi że tak , bo jezeli chodzi o moj problem na necie sa takie rozbieznosci i czasami naprawde ludzie pisza bzdury . Dziewczyna mnie uspokaja ze napewno nie bedzie wtopy , ze ma nieplodne itp. ale ja jakos jestem zestresowany .

Odnośnik do komentarza

Śluz to za mało trzeba jeszcze mierzyć temperaturę. Ale jak Twoja dziewczyna ma problemy z hormonami i bierze tabletki to szanse są na prawdę małe. Żeby zaszła w ciążę to musiały by to być dni płodne i poza tym musiałby to być pełny stosunek. Ja się osobiście nie spotkałam z sytuacją, żeby ktoś zaszedł przez palce :) Spokojnie :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

chyba zwariuje. tak sie nakrecilem tymi roznymi opowiadaniami z innych for internetowych ze glowa mala a dziewczyna pewna siebie ze nie doszlo do zaplodnienia nawet ona mnie juz nie umie uspokoic i wytlumaczyc . a ja glupi poschizowany . ona chce sie kochac a ja taki stres ze nawet nie mam checi na sex , nie umie mnie nawet podnienic zebym na chwile zapomnial o tym :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Gość Mini123000

24 października doszło do zbliżenia seksu nie uprawiałam aczkolwiek doszło do pocierania narządów i mógłbyc kontakt z preejakulatem. Dwa tygodnie od tego zdarzenia dostałam miesiączkę pojawiły się dość duże skrzepy tylko że 2 dni leciało 3 dnia tylko na papierze 4 znowu leciało a 5 było to plamienie. Po 19 dniach od sytuacji zrobiłam beta hcg wynik wyszedł 0,13 a normy dla kobiet w ciąży są 0,00-1,00. Czy mam powód do zmartwień?

Odnośnik do komentarza
Gość pysiax17

hej, przychodze do was z pytaniem ponieważ z moim chłopakiem bawiliśmy się wczoraj i włożył mi rękę do do majtek, a po chwili wyjął przestraszony bo mówił że miał preejakulat na palcach. Nie wkładał mi palców do pochwy i w dodatku jestem dziewicą, a strasznie się boję czy mogę po tym zajść w ciążę? Cykl mam co 28 dni, a ostatni zaczął się 19 listopada.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie ponieważ pierwszy raz z kobietą uprawialiśmy seks lecz szybciej doszedłem a ona nic dlatego chcieliśmy jeszcze raz ale gdy zakładałem prezerwatywę to przez przypadek odwrotnie ale tylko nałożyłem czubek jej, zaraz odwróciliśmy ją na odpowiednią stronę i uprawialiśmy znów seks. I moje pytanie, czy może zajść w ciąże po dotknięciu tych płynów wcześniej co zostały na moim penisie przy 1 stosunku na drugiej prezerwatywie odwróconej ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...