Skocz do zawartości
Forum

Jak przybrać na wadze i nie stracić plaskiego brzucha?


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 Lat , waże 63 kg i mam 172 wzrostu . By mieć płaski brzuch ukończyłem całe a6w oraz jestem na 3 etapie cyklu ABS2 . Co z moja dieta ? Jem normalnie śniadanie obiad kolacje . Ograniczam słodycze do minimum , Staram się ich nie jeść wogóle . Nie pije napojów cukrowych ,w tym także herbaty itd. Mój brzuch jest już prawie płaski i taki jak bym Chciał , chce potem ćwiczyć dalej ale także innne partii mięśni , lecz by je ćwiczyć musze przybierać na masie , moje pytanie brzmi co robić by przybierać na wadze i nie stracić płaskiego brzucha ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli będziesz ćwiczył regularnie i nie zaczniesz się objadać to nie powinieneś przytyć w brzuchu. Odżywiaj się zdrowo, ponieważ jesteś jeszcze w okresie dojrzewania i nie powinieneś eksperymentować z wagą. Jeśli będziesz ćwiczyć dalej to Twoja waga i tak wzrośnie, ponieważ tkanka mięśniowa jest cięższa niż tkanka tłuszczowa. Staraj się jeść 4-5 posiłków dziennie tak by Twój organizm miał ciągłe dostawy energii. Do swojej diety np na kolację i podwieczorek możesz wprowadzić nabiał typu jogurty, kefiry, chude twarożki i tym podobne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...