Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks u młodej osoby


Gość ex...em

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!mam problem ,ponieważ nie mam praktycznie w ogóle ochoty na seks.Jestem po slubie 3 lata ,mąż chce codziennie się kochac a ja nieraz musze się zmuszać ,czym to może byc spowodowane?przecież jestem młoda osobą ,bo mam 24 lata to raczej powinnam mieć cały czas ochote na seks.Wbrew pozorom to naprawdę dla mnie jest duży problem.Prosze o radę.

Odnośnik do komentarza

A bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Tabletki moga obnizać libido jesli tak sie dzieje moze zmien tabletki na inne albo zastanow sie nad inna forma antykoncepcji. Jesli nie bierzesz, a masz taki problem, to może to wynikać z Twojej gospodarki hormonalnej. Zrób sobie badania hormonów, zrób sobie tsh, ogólnie badania powiesz lekarzowi w czym problem, to sam Ci pozaznacza jakie hormony zrobić. Jeśli wyjdzie, że to może być coś z hormonami, lekarz na pewno przepisze Ci leki, które je wyregulują. Jeśli jednak to nie jest kwestia hormonów, a wczesniej miałas ochote na seks, a teraz nie masz, zawsze możesz skorzystac z pomocy seksuologa, ponieważ to może mieć podłoże psychologiczne. Może była jakas kłótnia która w Tobie pozostała i Cię zablokowała, albo jakas sytuacja z przeszłości, jakieś wspomnienia, doswiadczenia, które gdzieś tam w Tobie tkwią i powoduja blokade. Wazne czy niechec do seksu pojawiła sie niedawno czy zawsze tak było. Jesli zawsze - trzeba sie cofnac nawet do dziecinstwa, moze bylas ostrzegana przed seksem stad zapora. Jesli pojawiła sie niedawno - musisz zastanowic sie kiedy mniej wiecej i czy nie wydarzylo sie co, co mogło to sprawic. Zastanow sie czy nie bierzesz jakichs lekow, czy nie masz o nic zalu do meza czy nie wydarzylo sie nic co Cie zniechecilo itp. Najlepiej jakbys porozmawiala szczerze z mezem zeby Cie nie naciskal i Ty nie kochaj sie jak nie chcesz. Poczekajcie z seksem, niech maz bedzie wyrozumiały i da Ci trochę czasu dla siebie jesli go potrzebujesz.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...