Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby dalej chudnąć?


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną. Mam 15 lat, 156 wzrostu (jestem niska). Dwa miesiące temu ważyłam 63 kg. Zaczęłam się odchudzać. Jadłam śniadanie pół godziny po wstaniu (z reguły płatki), 2 śniadanie w szkolę (jakaś kanapka + owoc). Często po szkolę o 15:00 przychodziłam głodna, więc za nim był obiad o tej 17, jadłam jakiś serek, śledzia, płatki itp.. 3 godziny przed snem, albo i wcześniej jadłam kolacje, chociaż w ogóle nie byłam głodna. Dzisiaj ważę 56 kg i wciąż nie jem słodyczy, piję wodę, unikam tłuszczu i cukru. Moje BMI podobno jest w normie, ale ja wciąż czuję się jak wieloryb. Mam duży problem z brzuchem. Ps. Podczas diety nie stosowałam ćwiczeń jedynie WF w szkolę. Co mam robić dalej ?

Odnośnik do komentarza

Wprowadź do swojego planu dnia ćwiczenia. Powinno to pozwolić ci na wymodelowanie sylwetki, więcej nie musisz już chudnąć bo wagę masz odpowiednią. Ćwicz codziennie po godzinie, jeśli masz czas to chodź dodatkowo na spacery albo zapisz się na dodatkowe zajęcia sportowe.
Na brzuch możesz robić następuje ćwiczenia:
1. Ćwiczenia na płaski brzuch
2.Ćwiczenia na brzuch

Odnośnik do komentarza

prawie zawsze podczas odchudzania jest taki moment w którym waga stoi i nie chce drgnąć. Trzeba to przeczekać, nie poddawaj się. Możesz zrobić tak jak radzi ekspert i porannarosa, zwiększ ilość ćwiczeń lub zmień obciążenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...