Skocz do zawartości
Forum

Częste krwawienia przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

miałam okres 2 razy w miesiącu, stwierdziłam, żę jest coś nie tak i zapisałam sie do ginekologa, ginekolog przepisała mi tabletki CILESTI, aby unormowały się bóle miesiaczkowe i stan okresu. jednak od czasu gdy biorę te tabletki mam okres nawet do 3 razy. np zacznie się mi okres 5 skończy 12 pare dni nie ma i znów jest i tak w kółko, proszę o poradę w tej sprawie. Czy to może być spowodowane tabletkami? wspomnę tez że od 2 miesiecy chodze na siłownie i kosztuje mnie to sporo wysiłku. może to tez przez to?

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

A wspominałaś lekarzowi o siłowni? Na pewno powinnaś. Może ćwiczysz ze zbyt dużymi obciążeniami? Jeśli do tego nie odżywiasz się prawidłowo do takiego wysiłku, możesz narażac organizm...

Na pewno powinnas teraz iść ponownie do lekarza i zmienic tabletki, bo ewidentnie te nie działają, tylko pogarszają stan. Dobranie tabletek wcale nie jest takie łatwe. Często trzeba brać różne tabletki, az natrafi się na takie, po których będa spodziewane efekty i będziesz się dobrze czuła. Trafienie w takie tabletki byłoby łatwiejsze, gdyby lekarz nie przepisywał tabletek w ciemno, tylko robił najpierw badania.

Odnośnik do komentarza

Witam, potrzebuje pomocy mianowicie męczę się od kilku lat z tabletkami antykoncepcyjnymi,bolesnymi miesiączkami oraz ogólnymi problemami z hormonami od około roku biorę levonogestrel 20 występowały czasami plamienia w połowie opakowania a często gdy miałam jeszcze ok 3-4tabletek zaczynało się już krwawienie tak było też tym razem ale po 4dniach się skończyło jak zwykle natomiast 2dni później gdy byłam już pewna, że już dawno po menstruacji nagle dostałam obfitego krwawienia trwa ciągle od kilku h nie wiem co o tym myśleć czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...