Skocz do zawartości
Forum

Czy preejakulat może zapłodnić?


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 24 października kochałam się z chłopakiem,dotarł do mnie najpierw prejakulat,a potem sperma.(doszedł w środku) to był mój pierwszy raz,tego samego dnia chciało mi się wymiotowac,może przez to przeżycie.Okres miałam dostac mniej wiecej 4 listopada. 27 października krwawiłam,było to raczej plamienie które rozkręciło się dopiero 3 dnia,a 4 znów miałam tylko plamienia,które były podczas oddawania moczu,trwają do dziś. Dodam,że podczas tego "okresu" wyjątkowo chciało mi się wymiotowac,miałam z

Odnośnik do komentarza

Otoz wczoraj piescilam sie z moim chlopakiem, nie doszlo do wspolzycia ani do wytrysku tylko on mogl miec sladowe ilosci preejakulatu na czlonku,wlozyl go kilka razy a ja mam dni plodne, czy moglo dojsc do zaplodnienia? Blagam pomozcie mi

Odnośnik do komentarza

W słownictwie nie ma pojęcia preejakulat, zatem wujaśnij co masz na myśli.
Węsząc Twoje myśli, to to co Ty błędnie nazywasz ma nazwę mimowolny, niekontrolowany miniwytrysk spermy, a takowa niestety zawiera plemniki. Poniewaź takiego zasmarkanego penisa Ci wsunął do cipki, a ty byłaś w okresie płodnym, to ciąża gotowa. Wak do opieki społecznej zapisać się na te 500, to będziesz miała na wózek, mleko i książkę o antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Dzien Dobry czy jeżeli nie uprawialam seksu z moim chlopakiem i nie bylo zadnego kontaktu ze sperma tylko z preejakulatem, lecz pojawial sie on rzadko i to nie byl preejakulat tuz przed orgazmem..to czy ja majac dni plodne moglam zostac zaplodniona gdy on byl we mnie niecale 5 sek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...