Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, biały i gesty śluz oraz skoki temperatury a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż trudno, pozostaje czekać. Ból nie jest oznaką jajeczkowania tylko tego że jajniki pracują, tak na prawdę to może być ból a jajeczkowanie może się zablokować i nie wystąpić albo wystąpić później ale to juz inna sprawa.

Jedno jest pewne ten cykl czy skończy się pozytywnie czy negatywnie to i tak nie jest z tych "jak w zegarku". A wzrastająca temperatura jest tu dobrym znakiem oczywiście zakładając że owulacja miała miejsce.

Odnośnik do komentarza

tak, wzrastająca temperatura to dobry znak (ewentualnie na stałym poziomie. W przypadku nadchodzącej miesiączki w większości przypadków spada. Wczoraj chyba o tym pisałam. Pomijam oczywiście wszelkie zakłócenia ale pisałaś że jesteś zdrowa i nie stresujesz się, nie bierzesz leków itd. I oczywiście zakładając że w cyklu nie ma żadnych więcej niespodzianek których mogłaś nie dostrzec.

Podesłałam wczoraj wykresy z temperaturami jak to wygląda w ciąży. Na tej stronie są w zakładkach też wykresy owulacyjne i tam można zauważyć ten spadek temperatury w przypadku miesiączki. Oczywiście u każdej kobiety to jest indywidualna sprawa ile wzrośnie i ile spadnie

Odnośnik do komentarza

Wiesz można tylko gdybać co sie mogło stać. Może z jakichś przyczyn nie doszło do owulacji wtedy kiedy myślisz a wtedy cykl się przedłuża. Mogą nawet wystąpić wszystkie objawy (śluz, ból jajników) ale owulacja się zablokowała i zbiera się na nią znowu.
Cykle nie zawsze są jak w zegarku nawet jesli do tej pory tak było.

Odnośnik do komentarza

Doradźcie mi proszę bo zaczynam sie martwic. Jak wcześniej wspominałam ostatnia miesiaczke mialam 27 października a miesiaczkuję co 33 dni. A teraz jest moj 45 dzien cyklu ja jestem nadal bez @ mam temperature w granicach 36,9-37,00 zrobilam w poniedzialek 9 stycznia bete wzoraj odebralam wynik wynosił 3,1
co mi jest? nie choruje nie biore lekarstw nie pije nie uzywam zadnych uzywek nie pale nie wyjezdzalam nigdzie jestem zdrowa to dlaczego do pieruna nie mam @? mam sie martwić?

Odnośnik do komentarza

beta nie wykazuje ciąży powyżej 5 chyba jest ciąża, brak okresu moze miec wiele powodow musisz isc do lekarza sie zbadac, zbadac sobie hormony, zrobic USG musi byc przyczyna i musisz ją znaleźć

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...