Skocz do zawartości
Forum

Narośl na członku przypominająca brodawkę i w okolicy odbytu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mojemu chłopakowi zrobiła się dwa miesiące temu narośl na członku, przypominająca brodawkę. Jest w kolorze skóry i taka jakby postrzępiona. Tydzień temu zauważyłam u siebie coś podobnego, między pośladkami. Najpierw było maleńkie, teraz trochę się powiększyło, u mojego chłopaka wręcz przeciwnie, brodawka się zmniejszyła. Nic nas nie swędzi, nie piecze, nie ma ran i ogólnie nic się nie dzieje. Jednakże zauważyłam również dziwne grudki na ściankach mojego "kanału do wydalania zbędnych produktów przemiany materii", wcześniej ich tam nie było. Myślałam o hemoroidach, jednak one przecież bolą. Mnie nic nie boli. Jeśli chodzi o brodawki... czytałam o wirusie brodawczaka ludzkiego, co należy zrobić w takiej sytuacji i co to może być?

Odnośnik do komentarza

Witam Zharick:)
Oczywiście dobrze jak zobaczy to u Pani Ginekolog lub jakiś Dermatolog a u partnera Dermatolog.
Prawdopodobnie może to być zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego typ 6 i 11, powoduje on powstanie tzw. "kłykcin kończystych" w obrębie narządów płciowych. Przenoszony jest drogą płciową.
Dopiero po badaniu dermatologicznym zostanie wdrożone odpowiednie leczenie- farmakologiczne lub zabiegowe(laser, krioterapia).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...