Skocz do zawartości
Forum

Skąpy okres i mdłości a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Kochałam się z chłopakiem 15 listopada doszedł we mnie, miesiączki dostałam pierwszego grudnia, trwała jeden dzień, potem był dzień przerwy potem już tylko niewielkie ilości krwi były i już tylko plamienie, do końca miesiączki. Następny stosunek odbył się tydzień temu, od wtorku mam mdłości , po za tym nic mi nie dolega. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze mimo tego że miałam okres mogę być w ciąży?
Proszę o jak najszybsze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

nie robiłam testu, wczoraj pojawiło się u mnie plamienie koloru jasno beżowego, a dziś niewielka ilość jasnej jakby rozrzedzonej krwi. Ja zawsze przed okresem mam plamienia ale zawsze kilka dni przed a tym razem dostałam wczoraj plamienia a dziś trochę tej krwi i lekko boli mnie brzuch. Nie wiem co myśleć chyba zrobię dziś ten test.
Proszę jak najszybciej o jakieś opinie na ten temat zależy mi.

Odnośnik do komentarza

Witam Kama,

Proponuję Ci wykonać test ciążowy. Być może było to tylko skąpe krwawienie miesięczne, a może rzeczywiście doszło do zapłodnienia ale zarodek dobrze nie osadził się w ścianie i go poroniłaś-wtedy jednak gdyby tak było miałabyś pewnie trochę obfitsze krwawienie niezależne od cyklu.
Dlatego zrób test ciążowy- jeżeli wyjdzie dodatni idź do ginekologa i on dopiero za pomocą USG może sprawdzić czy jesteś w ciąży czy nie, wszystkie inne objawy są tylko prawdopodobne.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość czarna5221

Witam!.Piszę w takiej sprawie myśłałam,że jestem w ciazy,ale dostałam okres i 2 testy wyszły negatywne a pare dni po skączonym okresie żle sie czuje,wymioty.Okres miałam skapy jak zawsze.Nie wiem co myślec.Czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Monia243

Kochałam się z partnerem 1 grudnia. 2 grudnia dostałam plamienia kolor był jasno różowy 3 grudnia dostałam miesiączki jest ona trochę bardziej skompa niż zawsze... Od 3 grudnia mam mdłości i lekkie zawroty głowy i boli czasami mnie jajnik ... Czy możliwe jest to że jest to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...