Skocz do zawartości
Forum

Mam poważne pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam takie pytanie, mianowicie
co sądzą państwo o nagrywaniu na kamerę małego dziecka  w czasie w którym załatwia ono swoje sprawy fizjologiczne na nocniku, montowaniu kamer wraz z mikrofonami w pokoju dziecka i zbieraniu  24h na dobę przez kilkanaście lat nagrań w celu sam nie wiem jakim. Ten film z nocnikiem widziałem jako dziecko ale o tym zbieraniu informacji dowiedziałem się ostatnio i przyznam, że mam ochotę porzucić swoją rodzinę wyjechać i nigdy nie wracać do Polski. Kiedy mówię im, że to nienormalne oni mówią mi, że to nic takiego i w ogóle nie powinienem się przejmować rzeczami na które nie mam wpływu i, że to nie prawda a ja mam niezbite dowody , że tak się właśnie dzieje bo niektórym osobą z mojej rodziny(których nie ma w ogóle w moim domu) jak i spoza rodziny np. moim znajomym znane są fakty, czynności z mojego prywatnego życia kiedy ja np. jestem sam w pokoju. Mam co do tego śmiertelne przekonanie. Co robić w takiej sytuacji? Co by państwo zrobili w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zaklopotany napisał(a):

tak. jedno żyje. jestem już niemalże dorosły. jestem do tej pory nagrywany, łącznie przez kilkadziesiąt lat. 

To dlaczego nie zapytałeś rodzica, dlaczego to robili i... robią!? 

Skoro jesteś prawie dorosly czyli niepełnoletni, to z jakiej racji trwa to kilkadziesiąt lat? 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zaklopotany napisał(a):

nie wiem dlaczego to ja mam mieć diagnozę. po co panu wiedzieć ile mam lat?

Bo to jest ważne, jak też to czy pracujesz? 

Bo to może być wytwór Twojej wyobraźni, dlatego najpierw po poradę powinieneś wybrać się do psychiatry lub psychologa. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.09.2024 o 05:10, zaklopotany napisał(a):

dlaczego to ja mam mieć diagnozę. po co panu wiedzieć ile mam lat?

Sam pisałeś, że jesteś dorosły ale niedojrzały, a więc z jakiegoś powodu jestes niedojrzały-prawda? Do tego potrzebna diagnoza. Ktoś Ci powiedział, że jesteś niedojrzały czy sam to widzisz? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

sam to widzę. tyle że jak byłem mały to na tym nocniku nagrywał mnie wujek. obserwowane jest moje życie na każdym kroku nie mogę napisać dlaczego ale to się dzieje chyba odkąd przyszedłem na świat. a jeśli nie to odkąd miałem kilka lat. ktoś też manipuluje sytuacjami które dzieją się w moim życiu, tj. prowokuje pewne zdarzenia w moim życiu. można się tylko domyśleć kto jest słynny w tym kraju a i pewnie i w innych z prowokacji. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, zaklopotany napisał(a):

sam to widzę. tyle że jak byłem mały to na tym nocniku nagrywał mnie wujek. obserwowane jest moje życie na każdym kroku nie mogę napisać dlaczego ale to się dzieje chyba odkąd przyszedłem na świat. a jeśli nie to odkąd miałem kilka lat. ktoś też manipuluje sytuacjami które dzieją się w moim życiu, tj. prowokuje pewne zdarzenia w moim życiu. można się tylko domyśleć kto jest słynny w tym kraju a i pewnie i w innych z prowokacji. 

To co piszesz mówi, że potrzebna Ci pomoc psychiatryczna, powinieneś brać leki, bo to wszystko dzieje się tylko w Twojej chorej głowie, dlatego nie zdajesz sobie sprawy, że to tylko wyobraźnia, widzisz to czego nie ma, jesteś podejrzliwy itp. 

Rodzice nie namawiają Cię na leczenie? 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...