Skocz do zawartości
Forum

Gdzie poznać chłopaka w tym przedziale wiekowym będąc świeżo po studiach?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata.

3 tygodnie temu zyskałam tytuł magistra, 2 lata temu licencjat zrobiłam.

W związku nie byłam i nie jestem aktualnie.

Czasami z tego powodu jest mi ciężko, ale wmawiam sobie, że lepiej być samemu niż z byle kim.

Problem polega na tym, że gdzie bym nie była, to wszędzie dziewczyny.

W szkole średniej dziewczyny, na studiach czy to licencjackich (ochrona środowiska), czy magisterskich (biologia środowiskowa) też przeważnie dziewczyny.

W akademiku już młodsze roczniki chłopaków.

Bardziej interesuje się kimś z rocznika 92-98 i 00. 99 i 01 odpada.

10-15 lat starszy czy ktoś młodszy odpada.

Uważam się za osobę, która dąży do celu, która wie, czego chce, która jest wrażliwa, czytam książki, budowa ciała dążę do schudnięcia.

Typ partnera, który mi odpowiada, to ktoś wrażliwy, poukładany, nie taki, który myślałby tylko o jednym(ważne aby współżył z miłości niż na zasadzie aby zaliczyć), żeby był wyrozumiały, wiedział czego chciał.

Z wyglądu to bez obrazy, ale łysy, czy z nadwagą czy z gęstym zarostem mnie nie interesuje.

Roczniki 92-98 już raczej są po studiach, to gdzie je poznać?

W rodzinnym mieście nie mam znajomych, ze względu na to, co mi się stało w gimnazjum (wtedy dwóch chłopaków mi dokuczało, tzn. jeden mnie zmuszał, abym z nim chodziła, uroił sobie, że się spotykamy i przy wszystkich mówił, że z nim spałam, ale to nie było prawdą.

Drugi z nich mnie zmuszał co chwila, choć mówiłam tyle razy, że nie interesuję się nim) i w liceum nie odzywałam się do nikogo przez to.

Jeżdżę rowerem po okolicznych wioskach w okresie wakacyjnym,  biegam, chodzę na pobliski zalew na street workout. Raczej w tym miejscu widuje dzieci, ludzi starszych, rodziny z dziećmi czy ludzi w średnim wieku.

Koleżanki z miasta, gdzie studiuję, mają same dziewczyny w towarzystwie.

Młodsze koleżanki wiadomo raczej kolegują się z kimś w swoim wieku niż z tymi starszymi o tyle lat co mnie interesują.

Jedna z koleżanek pytała po rodzinie, znajomych nikt nikogo nie zna o takich kryteriach.

Tak samo jak na weselach czy innych uroczystościach jestem, to ciągle z roczników 92-98 i 00 to jest dziewczyna.

Gdzie mogę poznać kogoś z rocznika 92-98, skoro już one są po studiach?

Bardziej mnie interesuje ten przedział wiekowy partnera.

Czy dzisiaj ludzie się tylko poznają przez internet?

Czy portale randkowe to ciężko o wrażliwych chłopaków?

 

Proszę o pomoc, jest mi ciężko i źle.

Nieraz mam wrażenie, że coś mnie omija.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...