Skocz do zawartości
Forum

Żałoba a wsparcie partnera


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Chcialabym porady czy aby napewno nie przesadzam. Wczoraj zmarla mi mama, dostalam duzo wsparcia od psrtnera przejechal ze mna do rodziny bardzo duzo km. Dzisiaj jestesmy juz u siebie i partner oznajmil mi, ze wychodzi dzisiaj bo jego kumpel ma urodziny. Oni czesto spotykaja sie na takie okazje na blanta/piwko. Normalnie nigdy nie mam z tym problemu ale jednak czuje sie jakbym dostala w twarz.... Ciezko mi, chcialabym wsparcia ale on nie widzi w tym problemu. Mysli, se problemem dla mnie jest to, ze mozliwe ze zapali.... Ja nie wyobrazam sobie go zostawic samego w takiej sytuacji.... To drugi dzien zaloby.... Jestem tu praktycznie sama bo moja rodzina i przyjaciele mieszkaja daleko 😞 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, roksixmol napisał(a):

Oni czesto spotykaja sie na takie okazje na blanta/piwko. Normalnie nigdy nie mam z tym problemu

A powinnaś, bo to nic dobrego nie wróży. 

3 godziny temu, roksixmol napisał(a):

Ja nie wyobrazam sobie go zostawic samego w takiej sytuacji

Każdy ma inną wrażliwość, empatię, on jest jaki jest, nie zmienisz go. 

Tak poznaje się partnera, w różnych  sytuacjach, zastanów się czy to jest ten z którym chcesz przejść przez życie. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, roksixmol napisał(a):

Oni czesto spotykaja sie na takie okazje na blanta/piwko.

Często? I naprawde nie widzisz w tym problemu? A wiesz, że zioło m.in. niszczy empatie w człowieku?  

18 godzin temu, roksixmol napisał(a):

Ja nie wyobrazam sobie go zostawic samego w takiej sytuacji.... To drugi dzien zaloby.... Jestem tu praktycznie sama bo moja rodzina i przyjaciele mieszkaja daleko 😞 

Prawda jest taka, że to daje Ci obraz jak będzie wyglądać Wasza przyszłość (małżeństwo, dzieci itp). Jako ponad 20letnia mężatka i osoba, która przed ślubem jeszcze się łudziła... oznajmiam z całym przekonaniem, że nie będzie lepiej. Osoba, której brakuje empatii nagle jej nie nabędzie. Wynika z mojej obserwacji, że z wiekiem tej empatii jest nawet mniej 😞   Zastanów się czy to jest osoba na dobre i na złe... 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...